SkyTel OÜ
Registrisse kantud 12926323SkyTel OÜ (registrikood 12926323) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala elektroonilise side edasimüük ja vahendusteenused (EMTAK 61201). 2025. aasta müügitulu oli 1 347 911 eurot ja puhaskasum 152 193 eurot, bilansimaht 274 587 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Maksim Verner. Juhatuse liige on Maksim Verner. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.10.2015 (11 a 0 k) · Lasnamäe tn 18, Tallinn, 11416
Registriandmed KMKR EE101851077 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101851077
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elektroonilise side edasimüük ja vahendusteenused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 11,3 % | 2024: 7,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 76,5 % | 2024: 20,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 72,4 % | 2024: 94,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,7 | 2024: 17,9 |
| Müügitulu kasv | +397,1 % | 2024: −13,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +54,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 347 911 | 271 158 | 313 752 | 347 873 | 227 040 | 153 565 | 153 375 |
| Puhaskasum | 152 193 | 19 266 | 2 370 | 2 290 | 20 060 | 1 770 | 13 518 |
| Käibevara | 205 061 | 90 130 | 78 283 | 80 335 | 80 734 | 60 045 | 58 921 |
| Põhivara | 69 526 | 7 142 | 7 947 | 7 374 | 5 072 | 4 372 | 4 180 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 274 587 | 97 272 | 86 230 | 87 709 | 85 806 | 64 417 | 63 101 |
| Kohustised kokku | 75 662 | 5 040 | 12 264 | 16 113 | 19 000 | 17 671 | 18 125 |
| Omakapital | 198 925 | 92 232 | 73 966 | 71 596 | 66 806 | 46 746 | 44 976 |
| Kasumimarginaal | 11,3 % | 7,1 % | 0,8 % | 0,7 % | 8,8 % | 1,2 % | 8,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 205 061 € · 74,7 %
- Põhivara 69 526 € · 25,3 %
- Lühiajalised kohustised 75 662 € · 27,6 %
- Omakapital 198 925 € · 72,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 27,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 25,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 12 203 € | 12 055 € | 94 033 € | 8 |
| II kv 2026 | 16 571 € | 14 586 € | 262 868 € | 9 |
| I kv 2026 | 20 067 € | 18 558 € | 81 803 € | 10 |
| IV kv 2025 | 11 792 € | 7 482 € | 186 659 € | 8 |
| III kv 2025 | 11 865 € | 7 233 € | 19 581 197 € | 5 |
| II kv 2025 | 6 246 € | 5 436 € | 586 207 € | 5 |
| I kv 2025 | 6 974 € | 4 385 € | 148 487 € | 5 |
| IV kv 2024 | 3 769 € | 3 910 € | 64 259 € | 5 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 068 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 4 018 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 98,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 13,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 31 344 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 966 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Info ja side (EMTAK 61) 57,1 %
- 2. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 61) 397,1 %
- 4. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 61) 76,5 %
- 6. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Info ja side (EMTAK 61) 269 582 €
- 6. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Info ja side (EMTAK 61) 30 439 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50016541 / 6
-
18.10.2022Muutmiskanne Ä 50016541 / 5
-
30.04.2021Muutmiskanne Ä 50016541 / 4
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50016541 / 3
-
10.12.2017Muutmiskanne Ä 50016541 / 2
-
07.10.2015Esmakanne Ä 50016541
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 01.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 14.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |