SP Solutions OÜ
Registrisse kantud 12926441SP Solutions OÜ (registrikood 12926441) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala vabaaja- ja sporditarvete väljaüürimine ja kasutusrent (EMTAK 77211). 2025. aasta müügitulu oli 578 eurot ja puhaskasum 12 352 eurot, bilansimaht 117 363 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Omanikukonto: Siim Puniste. Juhatuse liige on Omanikukonto: Siim Puniste. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.10.2015 (11 a 0 k) · Vanemuise tn 64, Tartu linn, 50410
Registriandmed KMKR EE102308529 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102308529
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Vabaaja- ja sporditarvete väljaüürimine ja kasutusrent
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2 137,0 % | 2024: 2 499,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 10,5 % | 2024: 19,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 99,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 112,5 |
| Müügitulu kasv | −30,4 % | 2024: −89,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −58,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 578 | 831 | 7 870 | 79 433 | 82 145 | 46 034 | 13 005 |
| Puhaskasum | 12 352 | 20 767 | -6 322 | 44 749 | 41 097 | 35 841 | 9 500 |
| Käibevara | 24 198 | 29 918 | 69 442 | 84 516 | 20 642 | 24 605 | 11 896 |
| Põhivara | 93 165 | 75 358 | 25 383 | 18 046 | 42 339 | 15 711 | 916 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 117 363 | 105 276 | 94 825 | 102 562 | 62 981 | 40 316 | 12 812 |
| Kohustised kokku | 0 | 266 | 586 | 2 001 | 7 167 | 1 662 | 0 |
| Omakapital | 117 363 | 105 010 | 94 239 | 100 561 | 55 814 | 38 654 | 12 812 |
| Kasumimarginaal | 2 137,0 % | 2 499,0 % | -80,3 % | 56,3 % | 50,0 % | 77,9 % | 73,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 24 198 € · 20,6 %
- Põhivara 93 165 € · 79,4 %
- Omakapital 117 363 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 79,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 002 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 145 € | 0 |
| I kv 2026 | 70 € | 0 € | 290 € | 0 |
| IV kv 2025 | 107 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 342 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 107 € | 0 € | 66 € | 0 |
| I kv 2025 | 86 € | 0 € | 512 € | 0 |
| IV kv 2024 | 2 363 € | 559 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 667 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50016387 / 7
-
05.04.2019Muutmiskanne Ä 50016387 / 6
-
01.04.2019Muutmiskanne Ä 50016387 / M3
-
19.02.2018Muutmiskanne Ä 50016387 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50016387 / 4
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 50016387 / 3
-
10.12.2017Muutmiskanne Ä 50016387 / 2
-
07.10.2015Esmakanne Ä 50016387
-
05.10.2015Esmakanne Ä 50016387 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 22.08.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 02.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 04.07.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 12.02.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 04.01.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |