Rakeval OÜ
Registrisse kantud 12934245Rakeval OÜ (registrikood 12934245) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41201). 2024. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 0 eurot, bilansimaht 2 607 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Vello Kink. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.10.2015 (10 a 11 k) · Riia mnt 56, Pärnu linn, 80020
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | – | 2023: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,0 % | 2023: -133,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2023: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2023: – |
| Müügitulu kasv | – | 2023: −100,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | – |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 3 265 | 33 226 | 22 586 | 400 621 |
| Puhaskasum | 0 | -3 824 | -5 882 | -23 873 | -430 400 | 351 846 |
| Käibevara | 2 607 | 2 857 | 6 681 | 12 563 | 36 436 | 491 311 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 617 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 607 | 2 857 | 6 681 | 12 563 | 36 436 | 491 928 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 092 |
| Omakapital | 2 607 | 2 857 | 6 681 | 12 563 | 36 436 | 466 836 |
| Kasumimarginaal | – | – | -180,2 % | -71,9 % | -1 905,6 % | 87,8 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 607 € · 100,0 %
- Omakapital 2 607 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Andmeid ei ole avaldatud.
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Vello Kink
- Paneelpuit OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Kujundustööd OÜ Osanik
- Panelwood OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Paneelpuit OÜ Maksuvõlg | 100 % | 5 000 € | 18.10.2024 | 33 800 €2024 |
| Panelwood OÜ Maksuvõlg | 100 % | 2 500 € | 01.09.2023 | 0 €2024 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (2)
-
Paneelpuit OÜ 100 %
-
Panelwood OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
28.12.2025Muutmiskanne Ä 50017424 / 6
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50017424 / 5
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50017424 / 4
-
20.12.2017Muutmiskanne Ä 50017424 / 3
-
10.12.2017Muutmiskanne Ä 50017424 / 2
-
23.10.2015Esmakanne Ä 50017424
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 07.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 25.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 30.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 26.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |