VTU OÜ
Registrisse kantud 12934506VTU OÜ (registrikood 12934506) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Vääna küla, tegevusala muud eriehitustööd (EMTAK 43999). 2025. aasta müügitulu oli 33 499 eurot ja puhaskasum -5 568 eurot, bilansimaht 11 182 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Urmas Talts. Juhatuse liige on Urmas Talts. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.10.2015 (10 a 11 k) · Tiigi tee 8, Vääna küla, 76903
Registriandmed KMKR EE102123979 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102123979
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud eriehitustööd
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -16,6 % | 2024: 9,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -63,4 % | 2024: 32,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 78,6 % | 2024: 83,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,6 | 2024: 3,7 |
| Müügitulu kasv | −30,5 % | 2024: +36,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −8,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 33 499 | 48 232 | 35 290 | 46 835 | 43 476 | 52 642 | 28 886 |
| Puhaskasum | -5 568 | 4 660 | -10 117 | 2 090 | -5 372 | 10 399 | -2 760 |
| Käibevara | 6 140 | 10 684 | 5 319 | 14 758 | 13 452 | 17 051 | 5 912 |
| Põhivara | 5 042 | 6 559 | 7 700 | 7 941 | 7 500 | 8 125 | 8 750 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 11 182 | 17 243 | 13 019 | 22 699 | 20 952 | 25 176 | 14 662 |
| Kohustised kokku | 2 398 | 2 891 | 3 327 | 2 890 | 3 233 | 2 085 | 1 970 |
| Omakapital | 8 784 | 14 352 | 9 692 | 19 809 | 17 719 | 23 091 | 12 692 |
| Kasumimarginaal | -16,6 % | 9,7 % | -28,7 % | 4,5 % | -12,4 % | 19,8 % | -9,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 6 140 € · 54,9 %
- Põhivara 5 042 € · 45,1 %
- Lühiajalised kohustised 2 398 € · 21,4 %
- Omakapital 8 784 € · 78,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 21,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 45,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 599 € | 400 € | 3 255 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 732 € | 801 € | 8 156 € | 0 |
| I kv 2026 | 710 € | 754 € | 1 823 € | 1 |
| IV kv 2025 | 2 219 € | 1 477 € | 8 063 € | 1 |
| III kv 2025 | 3 224 € | 1 329 € | 13 223 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 444 € | 992 € | 7 084 € | 1 |
| I kv 2025 | 2 087 € | 1 462 € | 9 036 € | 1 |
| IV kv 2024 | 3 322 € | 1 432 € | 15 533 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 200 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 133 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 66,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 18,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 085 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Urmas Talts
- Harku vald, Vääna küla, Tiigi tee 8 korteriühistu Juhatuse liige
- Talts Equestrian MTÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50017312 / 6
-
05.03.2019Muutmiskanne Ä 50017312 / 5
-
20.02.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50017312 / 4
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50017312 / 3
-
10.12.2017Muutmiskanne Ä 50017312 / 2
-
23.10.2015Esmakanne Ä 50017312
-
21.10.2015Esmakanne Ä 50017312 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 02.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 07.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 10.05.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 09.05.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 01.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 28.10.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |