OÜ Standfold
Registrisse kantud 12938705OÜ Standfold (registrikood 12938705) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon (EMTAK 74121). 2024. aasta müügitulu oli 47 520 eurot ja puhaskasum -1 929 eurot, bilansimaht 37 341 eurot. Juhatuse liige on Martin Lazarev. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.10.2015 (10 a 11 k) · Tartu mnt 84a, Tallinn, 10112
Registriandmed KMKR EE101872043 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101872043
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -4,1 % | 2023: 6,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -8,4 % | 2023: 11,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 61,6 % | 2023: 86,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,5 | 2023: 6,3 |
| Müügitulu kasv | +14,9 % | 2023: −18,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +10,4 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 47 520 | 41 369 | 50 578 | 46 942 | 49 296 | 28 915 |
| Puhaskasum | -1 929 | 2 741 | 18 498 | -7 098 | 1 284 | 1 405 |
| Käibevara | 35 394 | 25 491 | 25 057 | 5 102 | 15 118 | 12 488 |
| Põhivara | 1 947 | 3 510 | 4 838 | 782 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 37 341 | 29 001 | 29 895 | 5 884 | 15 118 | 12 488 |
| Kohustised kokku | 14 341 | 4 071 | 7 706 | 2 193 | 4 329 | 2 983 |
| Omakapital | 23 000 | 24 930 | 22 189 | 3 691 | 10 789 | 9 505 |
| Kasumimarginaal | -4,1 % | 6,6 % | 36,6 % | -15,1 % | 2,6 % | 4,9 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 35 394 € · 94,8 %
- Põhivara 1 947 € · 5,2 %
- Lühiajalised kohustised 14 341 € · 38,4 %
- Omakapital 23 000 € · 61,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 38,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 5,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 082 € | 0 € | 10 350 € | 0 |
| II kv 2026 | 835 € | 0 € | 4 450 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 158 € | 0 € | 6 000 € | 0 |
| IV kv 2025 | 2 111 € | 0 € | 10 448 € | 0 |
| III kv 2025 | 2 809 € | 614 € | 7 195 € | 0 |
| II kv 2025 | 939 € | 910 € | 5 098 € | 1 |
| I kv 2025 | 2 915 € | 1 029 € | 15 190 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 821 € | 802 € | 10 105 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 694 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 20,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 450 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 4 650 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus · maksed 4 650 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
12.10.2026Maksuhalduri dokument toimetati avalikult kätte
-
14.08.2025Muutmiskanne Ä 50017936 / 10
-
08.08.2025Osanike muutmine Ä 50017936 / M2
-
09.10.2024Osanike muutmine Ä 50017936 / 9
-
10.09.2024Osanike muutmine Ä 50017936 / M1
-
15.03.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50017936 / 8
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50017936 / 7
-
03.05.2023Muutmiskanne Ä 50017936 / 6
-
19.06.2021Muutmiskanne Ä 50017936 / 5
-
13.11.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50017936 / 4
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50017936 / 3
-
10.12.2017Muutmiskanne Ä 50017936 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 15.11.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 20.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 21.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.10.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 19.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |