Ease IT Solutions OÜ
Registrisse kantud 12942189Ease IT Solutions OÜ (registrikood 12942189) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Saue linn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 167 738 eurot ja puhaskasum 7 233 eurot, bilansimaht 370 091 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Siim Kerge. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Siim Kerge. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.11.2015 (10 a 11 k) · Kiviloo tn 10, Saue linn, 76505
Registriandmed KMKR EE101893129 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101893129
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 4,3 % | 2024: 10,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 2,0 % | 2024: 6,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,1 % | 2024: 96,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 6,5 | 2024: 2,6 |
| Müügitulu kasv | −28,6 % | 2024: +25,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +8,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 167 738 | 234 966 | 187 898 | 195 128 | 200 858 | 113 632 | 149 979 |
| Puhaskasum | 7 233 | 24 411 | 126 100 | 58 491 | 95 116 | 55 504 | 97 178 |
| Käibevara | 44 972 | 40 970 | 52 179 | 41 657 | 44 311 | 21 014 | 75 623 |
| Põhivara | 325 119 | 375 413 | 356 648 | 269 445 | 217 812 | 185 560 | 92 601 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 370 091 | 416 383 | 408 827 | 311 102 | 262 123 | 206 574 | 168 224 |
| Kohustised kokku | 6 957 | 15 482 | 7 336 | 10 712 | 5 223 | 14 790 | 1 945 |
| Omakapital | 363 134 | 400 901 | 401 491 | 300 390 | 256 900 | 191 784 | 166 279 |
| Kasumimarginaal | 4,3 % | 10,4 % | 67,1 % | 30,0 % | 47,4 % | 48,8 % | 64,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 44 972 € · 12,2 %
- Põhivara 325 119 € · 87,8 %
- Lühiajalised kohustised 6 957 € · 1,9 %
- Omakapital 363 134 € · 98,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 6,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 87,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 15 705 € | 10 240 € | 31 120 € | 2 |
| II kv 2026 | 18 483 € | 9 630 € | 41 609 € | 2 |
| I kv 2026 | 16 673 € | 8 889 € | 35 748 € | 2 |
| IV kv 2025 | 12 446 € | 8 889 € | 59 660 € | 2 |
| III kv 2025 | 14 648 € | 8 889 € | 36 476 € | 2 |
| II kv 2025 | 15 326 € | 8 886 € | 42 491 € | 2 |
| I kv 2025 | 16 072 € | 8 647 € | 47 767 € | 2 |
| IV kv 2024 | 19 693 € | 9 512 € | 53 779 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 5 235 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 413 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 65,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 50,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 10 373 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 282 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| WebMento OÜ | 100 % | 2 500 € | 02.09.2023 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
WebMento OÜ 100 %
Skeem
LEI 894500V3UCYXWWH5DD69
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKiviloo tn 10, Saue linn, 76505
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
21.07.2025Muutmiskanne Ä 50018306 / 9
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50018306 / 8
-
19.08.2020Muutmiskanne Ä 50018306 / 7
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50018306 / 6
-
20.12.2017Muutmiskanne Ä 50018306 / 5
-
10.12.2017Muutmiskanne Ä 50018306 / 4
-
14.12.2015Ümberkujundamiskanne Ä 50018306 / 3
-
09.12.2015Muutmiskanne Ä 50018306 / 2
-
05.11.2015Esmakanne Ä 50018306
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 08.02.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 13.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 15.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 06.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 25.02.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 07.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |