DecisionTree OÜ
Registrisse kantud 12944092DecisionTree OÜ (registrikood 12944092) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Pedajamäe küla, tegevusala raamatupidamine, maksualane nõustamine (EMTAK 69202). 2025. aasta müügitulu oli 5 814 eurot ja puhaskasum -767 eurot, bilansimaht 8 861 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Lauri Kiuru. Juhatuse liige on Grete Roop. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.11.2015 (10 a 11 k) · Põndaku, Pedajamäe küla, 67417
Registriandmed KMKR EE101846118 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101846118
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -13,2 % | 2024: 16,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -8,7 % | 2024: 6,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 98,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 24,9 |
| Müügitulu kasv | +61,2 % | 2024: −75,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +16,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5 814 | 3 607 | 14 453 | 2 966 | 4 464 | 2 745 | 2 321 |
| Puhaskasum | -767 | 610 | 1 351 | 929 | 1 125 | 254 | 1 016 |
| Käibevara | 3 598 | 3 805 | 2 418 | 7 693 | 6 771 | 5 959 | 5 373 |
| Põhivara | 5 263 | 5 984 | 6 705 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 8 861 | 9 789 | 9 123 | 7 693 | 6 771 | 5 959 | 5 373 |
| Kohustised kokku | 0 | 153 | 97 | 18 | 25 | 339 | 7 |
| Omakapital | 8 861 | 9 636 | 9 026 | 7 675 | 6 746 | 5 620 | 5 366 |
| Kasumimarginaal | -13,2 % | 16,9 % | 9,3 % | 31,3 % | 25,2 % | 9,3 % | 43,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 598 € · 40,6 %
- Põhivara 5 263 € · 59,4 %
- Omakapital 8 861 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 59,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 4 738 € | 0 |
| II kv 2026 | 382 € | 0 € | 3 750 € | 0 |
| I kv 2026 | 418 € | 0 € | 3 376 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 240 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 966 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 241 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 377 € | 0 |
| IV kv 2024 | 48 € | 0 € | 887 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 579 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Varasemad isikud (1)
- Lauri Kiuru · Juhatuse liige · kuni 07.10.2026
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPõndaku, Pedajamäe küla, 67417
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
07.10.2026Juhatusest lahkus Lauri Kiuru
-
07.10.2026Juhatusse lisandus Grete Roop
-
06.10.2026Muutmiskanne Ä 50018539 / 11
-
30.09.2026Muutmiskanne Ä 50018539 / M3
-
16.02.2026Muutmiskanne Ä 50018539 / 10
-
07.10.2025Muutmiskanne Ä 50018539 / 9
-
19.09.2025Muutmiskanne Ä 50018539 / M2
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50018539 / 8
-
29.03.2022Muutmiskanne Ä 50018539 / 7
-
08.03.2022Muutmiskanne Ä 50018539 / M1
-
21.04.2021Muutmiskanne Ä 50018539 / 6
-
05.04.2018Muutmiskanne Ä 50018539 / 5
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 16.02.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 24.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |