Neatmint OÜ
Registrisse kantud 12945315Neatmint OÜ (registrikood 12945315) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 1 200 eurot ja puhaskasum -467 eurot, bilansimaht 21 989 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Pavels Deineko. Juhatuse liige on Pavels Deineko. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.11.2015 (10 a 11 k) · E. Vilde tee 98, Tallinn, 12914
Registriandmed KMKR EE101857262 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101857262
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -38,9 % | 2024: 10,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -25,4 % | 2024: 100,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 8,3 % | 2024: 4,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,8 | 2024: 1,0 |
| Müügitulu kasv | −94,7 % | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 200 | 22 529 | 0 | 0 | 0 | 0 | 114 000 |
| Puhaskasum | -467 | 2 303 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 184 |
| Käibevara | 15 764 | 50 133 | 113 273 | 113 273 | 113 273 | 113 273 | 113 273 |
| Põhivara | 6 225 | 0 | 7 756 | 7 756 | 7 911 | 7 911 | 7 911 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 21 989 | 50 133 | 121 029 | 121 029 | 121 184 | 121 184 | 121 184 |
| Kohustised kokku | 20 153 | 47 830 | 121 029 | 125 782 | 125 782 | 125 782 | 125 782 |
| Omakapital | 1 836 | 2 303 | 0 | -4 753 | -4 598 | -4 598 | -4 598 |
| Kasumimarginaal | -38,9 % | 10,2 % | – | – | – | – | 87,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 15 764 € · 71,7 %
- Põhivara 6 225 € · 28,3 %
- Lühiajalised kohustised 20 153 € · 91,7 %
- Omakapital 1 836 € · 8,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 91,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 28,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 1 400 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 400 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 300 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 6 239 € | 0 € | 32 936 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 467 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
23.07.2025Muutmiskanne Ä 50018118 / 10
-
14.07.2025Muutmiskanne Ä 50018118 / M6
-
09.07.2025Muutmiskanne Ä 50018118 / 8
-
09.07.2025Muutmiskanne Ä 50018118 / 9
-
02.01.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50018118 / 7
-
22.06.2021Muutmiskanne Ä 50018118 / 6
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50018118 / 5
-
10.12.2017Muutmiskanne Ä 50018118 / 4
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 50018118 / 3
-
04.12.2015Muutmiskanne Ä 50018118 / 2
-
11.11.2015Esmakanne Ä 50018118
-
03.11.2015Esmakanne Ä 50018118 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.08.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.09.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 26.08.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.12.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 04.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 21.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |