Voolu 4 OÜ
Registrisse kantud 12945786Voolu 4 OÜ (registrikood 12945786) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Upa küla, tegevusala elektrienergia jaotus (EMTAK 35141). 2025. aasta müügitulu oli 25 349 eurot ja puhaskasum 142 eurot, bilansimaht 382 043 eurot. Ettevõttel on osalus 20 ettevõttes. Juhatuse liige on Maidu Lempu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.11.2015 (10 a 11 k) · Kaarli tee 1, Upa küla, 93857
Registriandmed KMKR EE102002566 · osakapital 4 820 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102002566
- Osakapital
- 4 820 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elektrienergia jaotus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,6 % | 2024: 6,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,1 % | 2024: 1,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 46,6 % | 2024: 45,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,0 | 2024: 0,2 |
| Müügitulu kasv | −25,3 % | 2024: −9,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +3,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 25 349 | 33 944 | 37 511 | 79 737 | 38 152 | 21 792 | 27 342 |
| Puhaskasum | 142 | 2 269 | -7 846 | 41 553 | -723 | 13 454 | 13 823 |
| Käibevara | 1 212 | 4 392 | 11 881 | 31 566 | 10 925 | 19 334 | 3 188 |
| Põhivara | 380 831 | 386 842 | 395 050 | 403 258 | 397 719 | 381 094 | 298 306 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 382 043 | 391 234 | 406 931 | 434 824 | 408 644 | 400 428 | 301 494 |
| Kohustised kokku | 204 179 | 213 512 | 231 478 | 251 525 | 266 898 | 257 699 | 285 695 |
| Omakapital | 177 864 | 177 722 | 175 453 | 183 299 | 141 746 | 142 729 | 15 799 |
| Kasumimarginaal | 0,6 % | 6,7 % | -20,9 % | 52,1 % | -1,9 % | 61,7 % | 50,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 212 € · 0,3 %
- Põhivara 380 831 € · 99,7 %
- Lühiajalised kohustised 204 179 € · 53,4 %
- Omakapital 177 864 € · 46,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 53,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 99,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 194 € | 0 € | 7 632 € | 0 |
| II kv 2026 | 182 € | 0 € | 2 537 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 2 878 € | 0 |
| IV kv 2025 | 344 € | 0 € | 3 046 € | 0 |
| III kv 2025 | 326 € | 0 € | 2 997 € | 0 |
| II kv 2025 | 437 € | 0 € | 3 578 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 287 € | 0 |
| IV kv 2024 | 494 € | 0 € | 3 823 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 398 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 15,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 544 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
ML Halduse Osaühing
- Osaühing ML Autoservice Osanik
- Postimaja OÜ Osanik
- TopForce OÜ Osanik
- Kentmanni 62 OÜ Osanik
-
Maidu Lempu
- Osaühing ML Autoservice Juhatuse liige
- Postimaja OÜ Juhatuse liige
- MTÜ Saaremaa Vabatahtlik Merepääste Selts Juhatuse liige
- ML Halduse Osaühing Juhatuse liige
- TopForce OÜ Tegelik kasusaaja
- Kentmanni 62 OÜ Tegelik kasusaaja
- Voolu 4-0007 UÜ Tegelik kasusaaja
- Voolu 4-0013 UÜ Osanik
Osalused teistes ettevõtetes (20)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Voolu 4-0001 UÜ | – | – | 21.08.2020 | 0 €2025 |
| Voolu 4-0002 UÜ | – | – | 21.08.2020 | 0 €2025 |
| Voolu 4-0003 UÜ | – | – | 21.08.2020 | 0 €2025 |
| Voolu 4-0004 UÜ | – | – | 21.08.2020 | 0 €2025 |
| Voolu 4-0005 UÜ | – | – | 21.08.2020 | 0 €2025 |
| Voolu 4-0006 UÜ | – | – | 21.08.2020 | 0 €2025 |
| Voolu 4-0007 UÜ | – | – | 21.08.2020 | 0 €2025 |
| Voolu 4-0008 UÜ | – | – | 21.08.2020 | 0 €2025 |
| Voolu 4-0009 UÜ | – | – | 21.08.2020 | 0 €2025 |
| Voolu 4-0010 UÜ | – | – | 21.08.2020 | 0 €2025 |
| Voolu 4-0011 UÜ | – | – | 21.08.2020 | 0 €2025 |
| Voolu 4-0012 UÜ | – | – | 21.08.2020 | 0 €2025 |
| Voolu 4-0013 UÜ | – | – | 21.08.2020 | 0 €2025 |
| Voolu 4-0014 UÜ | – | – | 21.08.2020 | 0 €2025 |
| Voolu 4-0015 UÜ | – | – | 21.08.2020 | 0 €2025 |
| Voolu 4-0016 UÜ | – | – | 21.08.2020 | 0 €2025 |
| Voolu 4-0017 UÜ | – | – | 21.08.2020 | 0 €2025 |
| Voolu 4-0018 UÜ | – | – | 21.08.2020 | 0 €2025 |
| Voolu 4-0019 UÜ | – | – | 21.08.2020 | 0 €2025 |
| Voolu 4-0020 UÜ | – | – | 21.08.2020 | 0 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
ML Halduse Osaühing 77,80 %
Osalused ja nende osalused (20)
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKaarli tee 1, Upa küla, 93857
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 8. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Energeetika 20 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50018512 / 10
-
26.07.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50018512 / 9
-
20.04.2022Muutmiskanne Ä 50018512 / 8
-
01.07.2021Muutmiskanne Ä 50018512 / 7
-
03.03.2021Muutmiskanne Ä 50018512 / 6
-
03.09.2020Muutmiskanne Ä 50018512 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50018512 / 4
-
22.12.2017Muutmiskanne Ä 50018512 / 3
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 50018512 / 2
-
12.11.2015Esmakanne Ä 50018512
-
10.11.2015Esmakanne Ä 50018512 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 10.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 25.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 20.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 03.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 10.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |