OÜ Intsident
Registrisse kantud 12945838OÜ Intsident (registrikood 12945838) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala hambaravi (EMTAK 86231). 2025. aasta müügitulu oli 428 334 eurot ja puhaskasum 227 601 eurot, bilansimaht 1 241 281 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Indrek Keevallik. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Indrek Keevallik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.11.2015 (10 a 11 k) · Koidu tn 23, Tallinn, 10136
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Hambaravi
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 53,1 % | 2024: 49,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 21,0 % | 2024: 22,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 87,2 % | 2024: 85,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,9 | 2024: 1,7 |
| Müügitulu kasv | +7,9 % | 2024: +31,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +13,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 428 334 | 397 081 | 303 008 | 276 186 | 268 228 | 227 108 | 250 665 |
| Puhaskasum | 227 601 | 197 532 | 133 885 | 120 694 | 119 625 | 82 492 | 66 663 |
| Käibevara | 137 647 | 259 919 | 192 211 | 217 892 | 235 377 | 164 178 | 64 478 |
| Põhivara | 1 103 634 | 776 139 | 580 670 | 540 670 | 397 000 | 362 000 | 375 845 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 241 281 | 1 036 058 | 772 881 | 758 562 | 632 377 | 526 178 | 440 323 |
| Kohustised kokku | 158 413 | 150 791 | 30 146 | 149 712 | 144 221 | 157 652 | 114 289 |
| Omakapital | 1 082 868 | 885 267 | 742 735 | 608 850 | 488 156 | 368 526 | 326 034 |
| Kasumimarginaal | 53,1 % | 49,7 % | 44,2 % | 43,7 % | 44,6 % | 36,3 % | 26,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 137 647 € · 11,1 %
- Põhivara 1 103 634 € · 88,9 %
- Lühiajalised kohustised 158 413 € · 12,8 %
- Omakapital 1 082 868 € · 87,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 12,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 88,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
86231 Hambaravi põhitegevus 412 734 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 15 600 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 13 680 € | 10 955 € | 0 € | 3 |
| II kv 2026 | 10 953 € | 11 243 € | 0 € | 3 |
| I kv 2026 | 10 778 € | 11 152 € | 0 € | 3 |
| IV kv 2025 | 11 913 € | 11 671 € | 0 € | 3 |
| III kv 2025 | 12 144 € | 11 960 € | 0 € | 3 |
| II kv 2025 | 8 204 € | 9 027 € | 0 € | 3 |
| I kv 2025 | 10 178 € | 6 293 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 8 096 € | 7 309 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 560 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 652 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 80,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 341 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Indrek Keevallik
- OÜ Accident Tegelik kasusaaja
- Tallinn, Koidu tn 23, Koidu tn 23b korteriühistu Juhatuse liige
- Overdenture OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Overdenture OÜ | 100 % | 2 510 € | 02.09.2023 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Overdenture OÜ 100 %
Skeem
LEI 894500BVKW77SKVVJP65
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 12 768 | 29 203 |
| Toetused kokku | 12 768 | 29 203 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tervisekassa · toetus 12 768 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50018604 / 5
-
22.02.2019Muutmiskanne Ä 50018604 / 4
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50018604 / 3
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 50018604 / 2
-
12.11.2015Esmakanne Ä 50018604
-
11.11.2015Esmakanne Ä 50018604 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 26.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 26.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 31.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 23.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 17.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |