V-Engine OÜ
Registrisse kantud 12949399V-Engine OÜ (registrikood 12949399) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Idaotsa küla, tegevusala maismaaveondust teenindavad tegevusalad (EMTAK 5221). 2025. aasta müügitulu oli 32 425 eurot ja puhaskasum -10 772 eurot, bilansimaht 23 788 eurot. Juhatuse liikmed on Vahur Kahro, Vambola Kahro. Maksuvõlg on 417,69 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.11.2015 (10 a 11 k) · Männisalu, Idaotsa küla, 74005
Registriandmed KMKR EE102414358 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102414358
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -33,2 % | 2024: -39,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -67,4 % | 2024: -31,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 67,2 % | 2024: 89,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,6 | 2024: 7,1 |
| Müügitulu kasv | +52,4 % | 2024: +5,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +6,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 32 425 | 21 280 | 20 200 | 20 100 | 23 500 | 23 620 | 31 518 |
| Puhaskasum | -10 772 | -8 310 | 473 | -20 932 | 1 631 | 3 932 | 11 163 |
| Käibevara | 9 344 | 11 462 | 9 012 | 9 617 | 10 676 | 6 007 | 1 194 |
| Põhivara | 14 444 | 18 477 | 27 758 | 25 388 | 45 360 | 47 898 | 57 856 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 23 788 | 29 939 | 36 770 | 35 005 | 56 036 | 53 905 | 59 050 |
| Kohustised kokku | 7 794 | 3 173 | 1 694 | 402 | 500 | 0 | 9 077 |
| Omakapital | 15 994 | 26 766 | 35 076 | 34 603 | 55 536 | 53 905 | 49 973 |
| Kasumimarginaal | -33,2 % | -39,1 % | 2,3 % | -104,1 % | 6,9 % | 16,6 % | 35,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 9 344 € · 39,3 %
- Põhivara 14 444 € · 60,7 %
- Lühiajalised kohustised 3 566 € · 15,0 %
- Pikaajalised kohustised 4 228 € · 17,8 %
- Omakapital 15 994 € · 67,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 32,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 60,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 566 € | 1 250 € | 4 000 € | 1 |
| II kv 2026 | 3 656 € | 1 250 € | 12 900 € | 1 |
| I kv 2026 | 2 702 € | 1 165 € | 8 000 € | 1 |
| IV kv 2025 | 4 183 € | 1 304 € | 9 042 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 455 € | 435 € | 13 225 € | 1 |
| II kv 2025 | 839 € | 0 € | 7 600 € | 0 |
| I kv 2025 | 1 914 € | 0 € | 12 029 € | 0 |
| IV kv 2024 | 206 € | 0 € | 3 350 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 522 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 417 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 79,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 39,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 333 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 801 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 417,69 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Vambola Kahro
- Mittetulundusühing Prangli Merepääste Juhatuse liige
-
Vahur Kahro
- Mittetulundusühing Prangli Merepääste Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMännisalu, Idaotsa küla, 74005
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.10.2026Tekkis maksuvõlg 417.69 €
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50018881 / 4
-
20.07.2018Muutmiskanne Ä 50018881 / 3
-
15.03.2018Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 50018881 / M2
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50018881 / 2
-
18.11.2015Esmakanne Ä 50018881
-
16.11.2015Esmakanne Ä 50018881 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 12.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 01.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 09.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 21.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |