OÜ RASATO
Registrisse kantud 12952444OÜ RASATO (registrikood 12952444) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Rakvere linn, tegevusala maastiku hooldus ja korrashoid (EMTAK 81301). 2025. aasta müügitulu oli 1 782 136 eurot ja puhaskasum 29 092 eurot, bilansimaht 258 799 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Andres Saare. Juhatuse liige on Andres Saare. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 24.11.2015 (10 a 10 k) · Kuldnoka tn 7, Rakvere linn, 44315
Registriandmed KMKR EE101849380 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101849380
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Maastiku hooldus ja korrashoid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,6 % | 2024: 5,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 22,2 % | 2024: 35,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 50,6 % | 2024: 50,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,8 | 2024: 1,3 |
| Müügitulu kasv | +164,0 % | 2024: +10,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +57,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 782 136 | 674 974 | 610 075 | 418 349 | 383 965 | 181 284 | 432 668 |
| Puhaskasum | 29 092 | 39 109 | 5 576 | 36 839 | 27 054 | -72 169 | 35 957 |
| Käibevara | 68 337 | 61 912 | 79 996 | 57 107 | 42 135 | 30 798 | 68 674 |
| Põhivara | 190 462 | 154 756 | 79 874 | 114 766 | 106 702 | 148 546 | 168 077 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 258 799 | 216 668 | 159 870 | 171 873 | 148 837 | 179 344 | 236 751 |
| Kohustised kokku | 127 916 | 107 497 | 87 748 | 105 327 | 119 131 | 176 692 | 161 930 |
| Omakapital | 130 883 | 109 171 | 72 122 | 66 546 | 29 706 | 2 652 | 74 821 |
| Kasumimarginaal | 1,6 % | 5,8 % | 0,9 % | 8,8 % | 7,0 % | -39,8 % | 8,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 68 337 € · 26,4 %
- Põhivara 190 462 € · 73,6 %
- Lühiajalised kohustised 85 355 € · 33,0 %
- Pikaajalised kohustised 42 561 € · 16,4 %
- Omakapital 130 883 € · 50,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 49,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 73,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 23 712 € | 14 671 € | 124 804 € | 5 |
| II kv 2026 | 30 593 € | 9 962 € | 148 202 € | 8 |
| I kv 2026 | 22 371 € | 11 871 € | 394 110 € | 6 |
| IV kv 2025 | 27 015 € | 17 289 € | 583 079 € | 6 |
| III kv 2025 | 28 429 € | 16 351 € | 367 172 € | 7 |
| II kv 2025 | 16 533 € | 11 164 € | 372 664 € | 7 |
| I kv 2025 | 22 819 € | 11 278 € | 154 641 € | 7 |
| IV kv 2024 | 27 573 € | 11 172 € | 187 166 € | 6 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 7 904 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 4 890 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 61,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 19,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 41 601 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 881 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Andres Saare
- Rakvere linn, Pikk tn 65 korteriühistu Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKuldnoka tn 7, Rakvere linn, 44315
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 81) 62,1 %
- 3. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 81) 164,0 %
- 26. Kõige pikema staažiga juhatused · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 81) 10,9 a
- 41. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 81) 1 782 136 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 112 721 | 158 562 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Rakvere Linnavalitsus · maksed 108 654 €
- Rakvere Ametikool · maksed 3 943 €
- SA Rakvere Teatrimaja · maksed 124 €
Riigihanked
1 leping 5 aastaga · 450 000 € ilma raamlepinguteta-
Rakvere Linnavalitsus · 23.09.2025
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
29.01.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50019054 / 6
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50019054 / 5
-
26.08.2020Muutmiskanne Ä 50019054 / 4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50019054 / 3
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 50019054 / 2
-
24.11.2015Esmakanne Ä 50019054
-
17.11.2015Esmakanne Ä 50019054 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 27.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 20.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 14.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 11.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 26.08.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |