PPF Garage OÜ
Registrisse kantud 12955543PPF Garage OÜ (registrikood 12955543) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu teenindus (EMTAK 96099). 2023. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -1 057 eurot, bilansimaht 186 565 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Eduard Aleksašin. Juhatuse liige on Eduard Aleksašin. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.11.2015 (10 a 10 k) · Sirge tn 5, Tallinn, 10618
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu teenindus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | – | 2022: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -0,9 % | 2022: 83,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 63,4 % | 2022: 75,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,0 | 2022: 8,9 |
| Müügitulu kasv | – | 2022: – |
| Näitaja, € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 0 | 15 016 | 18 124 |
| Puhaskasum | -1 057 | 99 454 | -6 721 | -1 259 | 655 |
| Käibevara | 1 565 | 147 647 | 976 | 3 896 | 15 917 |
| Põhivara | 185 000 | 10 000 | 57 226 | 61 022 | 64 868 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 186 565 | 157 647 | 58 202 | 64 918 | 80 785 |
| Kohustised kokku | 68 340 | 38 364 | 38 373 | 38 368 | 52 976 |
| Omakapital | 118 225 | 119 283 | 19 829 | 26 550 | 27 809 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | -8,4 % | 3,6 % |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 565 € · 0,8 %
- Põhivara 185 000 € · 99,2 %
- Lühiajalised kohustised 68 340 € · 36,6 %
- Omakapital 118 225 € · 63,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 36,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 99,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2025Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2025 | 2 500 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 26 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2022 | 39 € | 0 € | 0 € | 0 |
I kv 2025 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 833 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Eduard Aleksašin
- SMARTSERVICE Tallinn OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- SmartGURU OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemSirge tn 5, Tallinn, 10618
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubQuickFix Aviation offer aircraft SMART repair and cleaning services, which include window polishing, Tedlar® repair, leather seat covers repair and others.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 50019565 / 7
-
12.07.2022Muutmiskanne Ä 50019565 / 6
-
05.07.2022Muutmiskanne Ä 50019565 / M2
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50019565 / 5
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 50019565 / 4
-
21.10.2016Muutmiskanne Ä 50019565 / 3
-
13.01.2016Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50019565 / 2
-
30.11.2015Esmakanne Ä 50019565
-
26.11.2015Esmakanne Ä 50019565 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2023 | 26.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 18.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |