Project11 OÜ
Registrisse kantud 12955744Project11 OÜ (registrikood 12955744) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kontsernide finantsüksuste tegevus (EMTAK 64221). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 16 901 eurot, bilansimaht 1 223 908 eurot. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liige on Andres Susi. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.11.2015 (10 a 10 k) · Kiikri tn 2/1, Tallinn, 10159
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kontsernide finantsüksuste tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 1,4 % | 2024: -0,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,8 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,0 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 0 | – | 0 | 885 | 0 |
| Puhaskasum | 16 901 | -25 | 0 | 0 | -272 | -317 | -3 000 |
| Käibevara | 4 | 2 508 | 33 | 33 | 33 | 305 | 1 122 |
| Põhivara | 1 223 904 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 000 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 223 908 | 5 008 | 2 533 | 2 533 | 2 533 | 2 805 | 3 122 |
| Kohustised kokku | 2 000 | – | – | – | – | – | 0 |
| Omakapital | 1 221 908 | 5 008 | 2 533 | 2 533 | 2 533 | 2 805 | 3 122 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | – | -35,8 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 € · 0,0 %
- Põhivara 1 223 904 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 2 000 € · 0,2 %
- Omakapital 1 221 908 € · 99,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 100,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Andres Susi
- 3Commas Technologies OÜ Tegelik kasusaaja
- Tallinn, Kiikri tn 2 korteriühistu Juhatuse liige
- LDS Consult OÜ Juhatuse liige
- Roasted Consulting OÜ Juhatuse liige
- Flomholm OÜ Tegelik kasusaaja
- Rubidium OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ SALTO X Juhatuse liige
- Quantpilot OÜ Tegelik kasusaaja
-
Aynur Gadirova
- Roasted Consulting OÜ Tegelik kasusaaja
- Rubidium OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Roasted Consulting OÜ | 100 % | 7 000 € | 19.05.2025 | 29 089 €2025 |
| Rubidium OÜ | 100 % | 3 500 € | 19.05.2025 | 8 000 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (8)
-
Roasted Consulting OÜ 100 %
-
-
Rubidium OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
13.06.2025Muutmiskanne Ä 50019694 / 11
-
07.05.2025Muutmiskanne Ä 50019694 / 10
-
05.03.2024Muutmiskanne Ä 50019694 / 9
-
27.12.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50019694 / 8
-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 50019694 / 7
-
06.10.2020Muutmiskanne Ä 50019694 / 6
-
04.07.2019Muutmiskanne Ä 50019694 / 5
-
23.05.2018Muutmiskanne Ä 50019694 / 4
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50019694 / 3
-
03.05.2016Muutmiskanne Ä 50019694 / 2
-
30.11.2015Esmakanne Ä 50019694
-
28.11.2015Esmakanne Ä 50019694 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 13.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 29.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 14.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 13.12.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 13.12.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 13.12.2023 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 12.12.2023 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |