Pinered OÜ
Registrisse kantud 12958620Pinered OÜ (registrikood 12958620) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine (EMTAK 71121). 2025. aasta müügitulu oli 131 501 eurot ja puhaskasum 731 473 eurot, bilansimaht 2 288 775 eurot. Ettevõttel on osalus 10 ettevõttes. Juhatuse liikmed on Andres Ütt, Sandor Simson. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.12.2015 (10 a 10 k) · Pärnu mnt 105, Tallinn, 11312
Registriandmed KMKR EE101844932 · osakapital 10 002 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101844932
- Osakapital
- 10 002 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 556,2 % | 2024: -514,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 69,8 % | 2024: -740,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 45,8 % | 2024: 5,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,1 | 2024: 0,9 |
| Müügitulu kasv | +5,3 % | 2024: −13,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +25,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 131 501 | 124 921 | 143 611 | 148 169 | 122 825 | 42 854 | 0 |
| Puhaskasum | 731 473 | -643 053 | 83 919 | -9 273 | -38 170 | 28 541 | -1 758 |
| Käibevara | 561 551 | 579 699 | 998 423 | 1 083 934 | 55 700 | 139 585 | 81 741 |
| Põhivara | 1 727 224 | 951 462 | 360 929 | 495 170 | 592 401 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 288 775 | 1 531 161 | 1 359 352 | 1 579 104 | 648 101 | 139 585 | 81 741 |
| Kohustised kokku | 1 240 658 | 1 444 329 | 1 238 600 | 1 516 271 | 575 995 | 29 309 | 6 |
| Omakapital | 1 048 117 | 86 832 | 120 752 | 62 833 | 72 106 | 110 276 | 81 735 |
| Kasumimarginaal | 556,2 % | -514,8 % | 58,4 % | -6,3 % | -31,1 % | 66,6 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 561 551 € · 24,5 %
- Põhivara 1 727 224 € · 75,5 %
- Lühiajalised kohustised 490 268 € · 21,4 %
- Pikaajalised kohustised 750 390 € · 32,8 %
- Omakapital 1 048 117 € · 45,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 54,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 75,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 12 984 € | 5 632 € | 41 284 € | 2 |
| II kv 2026 | 8 501 € | 5 739 € | 21 805 € | 2 |
| I kv 2026 | 9 584 € | 5 742 € | 32 585 € | 2 |
| IV kv 2025 | 10 608 € | 6 086 € | 33 479 € | 2 |
| III kv 2025 | 11 601 € | 7 072 € | 28 354 € | 2 |
| II kv 2025 | 16 995 € | 5 607 € | 69 110 € | 2 |
| I kv 2025 | 9 505 € | 6 007 € | 20 311 € | 2 |
| IV kv 2024 | 13 199 € | 5 511 € | 46 749 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 328 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 877 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 43,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 31,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 13 761 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 805 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
AS Põhja-Eesti Taastusravikeskus
- OÜ Insel Woodhouse Osanik
- INCLUSION OÜ Osanik Maksuvõlg
-
Maarika Nurm
- OÜ Insel Woodhouse Tegelik kasusaaja
- Pinered Ehitus OÜ Tegelik kasusaaja
- AS Põhja-Eesti Taastusravikeskus Tegelik kasusaaja
- Pinered K21 OÜ Tegelik kasusaaja
- Pinered Kiili OÜ Tegelik kasusaaja
- Pinered Metsatuka OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ TVH Tegelik kasusaaja
- Rohefarm OÜ Tegelik kasusaaja
-
Dag Nurm
- OÜ Insel Woodhouse Tegelik kasusaaja
- NBFI Production OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Pinered Ehitus OÜ Tegelik kasusaaja
- AS Põhja-Eesti Taastusravikeskus Tegelik kasusaaja
- Pinered K21 OÜ Tegelik kasusaaja
- Pinered Kiili OÜ Tegelik kasusaaja
- Pinered Metsatuka OÜ Tegelik kasusaaja
- WeProduceFurniture OÜ Tegelik kasusaaja
-
Andres Ütt
- Pinered Ehitus OÜ Juhatuse liige
- Pinered Kirsiaed OÜ Tegelik kasusaaja
- Pinered K21 OÜ Tegelik kasusaaja
- Pinered Kiili OÜ Tegelik kasusaaja
- Pinered Metsatuka OÜ Tegelik kasusaaja
- Tallinn, Mooni tn 64 korteriühistu Juhatuse liige
- Pinered Viidumetsa OÜ Juhatuse liige
- Pinered Katusepapi OÜ Juhatuse liige
-
Sandor Simson
- Pinered Ehitus OÜ Juhatuse liige
- Pinered Kirsiaed OÜ Juhatuse liige
- Pinered K21 OÜ Juhatuse liige
- Pinered Kiili OÜ Tegelik kasusaaja
- Pinered Metsatuka OÜ Tegelik kasusaaja
- Tallinn, Mooni tn 64 korteriühistu Juhatuse liige
- Pinered Tuulemänni OÜ Juhatuse liige
- Pinered Viidumetsa OÜ Juhatuse liige
-
Ferren OÜ
- Ferren P OÜ Osanik
Osalused teistes ettevõtetes (10)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Pinered Ehitus OÜ | 100 % | 2 700 € | 01.09.2023 | 3 064 247 €2025 |
| Pinered Kiili OÜ | 100 % | 2 500 € | 08.07.2025 | 240 984 €2025 |
| Pinered Metsatuka OÜ | 100 % | 2 500 € | 02.09.2023 | 127 131 €2025 |
| Pinered Pajupea OÜ | 100 % | 10 € | 01.04.2024 | – |
| Pinered Viidumetsa 8 OÜ | 100 % | 12 € | 02.02.2026 | – |
| Pinered Viidumetsa OÜ | 66,67 % | 4 € | 20.05.2025 | – |
| Pinered K21 OÜ | 50 % | 0 € | 02.09.2023 | 1 286 961 €2025 |
| Pinered Kirsiaed OÜ | 38,28 % | 957 € | 16.08.2023 | 1 497 921 €2025 |
| Pinered Katusepapi OÜ | 33,33 % | 1 € | 17.04.2025 | – |
| Pinered Tuulemänni OÜ | 32 % | 16 € | 13.10.2026 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (3)
-
Ferren OÜ 33,33 %
-
Trabes OÜ 33,33 %
-
AS Põhja-Eesti Taastusravikeskus 33,33 %
Osalused ja nende osalused (10)
-
Pinered Ehitus OÜ 100 %
-
Pinered Kiili OÜ 100 %
-
Pinered Metsatuka OÜ 100 %
-
Pinered Pajupea OÜ 100 %
-
Pinered Viidumetsa 8 OÜ 100 %
-
Pinered Viidumetsa OÜ 66,67 %
-
Pinered K21 OÜ 50 %
-
Pinered Kirsiaed OÜ 38,28 %
-
Pinered Katusepapi OÜ 33,33 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 13. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 71) 10 tk
- 15. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 71) 731 473 €
- 36. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 71) 2 288 775 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.10.2026Osalus muutus: Pinered Tuulemänni OÜ (32%)
-
28.05.2025Muutmiskanne Ä 50019939 / 13
-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 50019939 / 12
-
10.10.2022Muutmiskanne Ä 50019939 / 11
-
28.07.2022Muutmiskanne Ä 50019939 / 10
-
19.07.2022Muutmiskanne Ä 50019939 / M3
-
18.06.2022Muutmiskanne Ä 50019939 / 9
-
11.09.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50019939 / 8
-
17.01.2019Muutmiskanne Ä 50019939 / 7
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50019939 / 6
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 50019939 / 5
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 50019939 / 4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 20.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 07.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 08.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 03.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 22.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |