Rendimasin OÜ
Registrisse kantud 12967115Rendimasin OÜ (registrikood 12967115) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Vasalemma alevik, tegevusala muud kaeve- ja mullatööd (EMTAK 43129). 2025. aasta müügitulu oli 70 160 eurot ja puhaskasum 1 318 eurot, bilansimaht 43 443 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Antero Muraveiski. Juhatuse liige on Antero Muraveiski. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.12.2015 (10 a 9 k) · Roosi tn 30, Vasalemma alevik, 76101
Registriandmed KMKR EE102804832 · osakapital 2 508 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102804832
- Osakapital
- 2 508 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud kaeve- ja mullatööd
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,9 % | 2024: -8,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 18,0 % | 2024: -60,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 16,9 % | 2024: 71,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,1 | 2024: 2,0 |
| Müügitulu kasv | +68,7 % | 2024: +14,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +156,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 70 160 | 41 600 | 36 361 | 0 | 1 700 | 635 | 635 |
| Puhaskasum | 1 318 | -3 624 | 2 544 | 0 | 1 700 | 635 | 635 |
| Käibevara | 1 256 | 4 666 | 8 260 | 7 083 | 7 083 | 5 383 | 4 748 |
| Põhivara | 42 187 | 3 697 | 3 621 | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 43 443 | 8 363 | 11 881 | 7 083 | 7 083 | 5 383 | 4 748 |
| Kohustised kokku | 36 122 | 2 360 | 2 254 | – | – | – | – |
| Omakapital | 7 321 | 6 003 | 9 627 | 7 083 | 7 083 | 5 383 | 4 748 |
| Kasumimarginaal | 1,9 % | -8,7 % | 7,0 % | – | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 256 € · 2,9 %
- Põhivara 42 187 € · 97,1 %
- Lühiajalised kohustised 17 509 € · 40,3 %
- Pikaajalised kohustised 18 613 € · 42,8 %
- Omakapital 7 321 € · 16,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 83,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 97,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 4 003 € | 1 296 € | 27 696 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 580 € | 1 296 € | 15 507 € | 1 |
| I kv 2026 | 2 448 € | 1 116 € | 14 040 € | 1 |
| IV kv 2025 | 2 899 € | 1 422 € | 26 522 € | 1 |
| III kv 2025 | 2 821 € | 1 427 € | 22 118 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 948 € | 1 010 € | 22 681 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 610 € | 1 007 € | 4 945 € | 1 |
| IV kv 2024 | 894 € | 1 002 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 334 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 432 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 32,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 14,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 9 232 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 831 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRoosi tn 30, Vasalemma alevik, 76101
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 893 | 8 440 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- AS Keila Vesi · maksed 893 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 50021060 / 7
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50021060 / 6
-
20.12.2017Muutmiskanne Ä 50021060 / 5
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 50021060 / 4
-
25.05.2016Ümberkujundamiskanne Ä 50021060 / 3
-
20.05.2016Muutmiskanne Ä 50021060 / 2
-
21.12.2015Esmakanne Ä 50021060
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 04.08.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 14.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 14.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |