OÜ Tech Adventures
Registrisse kantud 12969048OÜ Tech Adventures (registrikood 12969048) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 4 940 eurot ja puhaskasum 11 735 eurot, bilansimaht 15 290 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Antti Perli. Juhatuse liige on Antti Perli. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 28.12.2015 (10 a 9 k) · Vana-Kalamaja tn 28b/2, Tallinn, 10415
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 237,6 % | 2024: 29,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 76,7 % | 2024: 18,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +124,0 % | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −32,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 940 | 2 205 | 0 | 18 500 | 39 950 | 36 325 | 1 600 |
| Puhaskasum | 11 735 | 659 | -4 377 | -8 375 | 1 018 | 11 699 | -891 |
| Käibevara | 10 654 | 635 | 2 896 | 6 882 | 18 610 | 16 040 | 47 |
| Põhivara | 4 636 | 2 920 | 0 | 391 | 1 140 | 2 601 | 2 884 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 15 290 | 3 555 | 2 896 | 7 273 | 19 750 | 18 641 | 2 931 |
| Kohustised kokku | – | – | 0 | 0 | 4 102 | 4 011 | – |
| Omakapital | 15 290 | 3 555 | 2 896 | 7 273 | 15 648 | 14 630 | 2 931 |
| Kasumimarginaal | 237,6 % | 29,9 % | – | -45,3 % | 2,5 % | 32,2 % | -55,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 10 654 € · 69,7 %
- Põhivara 4 636 € · 30,3 %
- Omakapital 15 290 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 30,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2022Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2022 | 1 641 € | 1 779 € | 0 € | 0 |
| II kv 2022 | 3 137 € | 3 401 € | 0 € | 0 |
| I kv 2022 | 3 137 € | 3 401 € | 0 € | 1 |
III kv 2022 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 547 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 593 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 108,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
08.09.2025Muutmiskanne Ä 50021289 / 7
-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 50021289 / 6
-
28.04.2020Muutmiskanne Ä 50021289 / 5
-
11.06.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50021289 / 4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50021289 / 3
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 50021289 / 2
-
28.12.2015Esmakanne Ä 50021289
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 10.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 07.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 21.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 21.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 07.05.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 28.04.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |