Mips OÜ
Registrisse kantud 12973558Mips OÜ (registrikood 12973558) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Roobuka küla, tegevusala muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused (EMTAK 62901). 2025. aasta müügitulu oli 34 263 eurot ja puhaskasum 86 414 eurot, bilansimaht 628 795 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ülle Meos. Juhatuse liige on Ülle Meos. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.01.2016 (10 a 9 k) · Metsanurga tee 8, Roobuka küla, 75516
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 252,2 % | 2024: 242,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 13,8 % | 2024: 13,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,9 % | 2024: 71,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1 218,6 | 2024: 3,5 |
| Müügitulu kasv | +11,8 % | 2024: −12,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −6,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 34 263 | 30 650 | 35 040 | 32 130 | 57 260 | 48 250 | 70 400 |
| Puhaskasum | 86 414 | 74 436 | 214 115 | 53 585 | 260 812 | 50 341 | 75 718 |
| Käibevara | 628 795 | 761 940 | 1 006 129 | 790 583 | 723 790 | 455 183 | 399 558 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 628 795 | 761 940 | 1 006 129 | 790 583 | 723 790 | 455 183 | 399 558 |
| Kohustised kokku | 516 | 220 075 | 183 700 | 182 269 | 169 061 | 161 266 | 155 982 |
| Omakapital | 628 279 | 541 865 | 822 429 | 608 314 | 554 729 | 293 917 | 243 576 |
| Kasumimarginaal | 252,2 % | 242,9 % | 611,1 % | 166,8 % | 455,5 % | 104,3 % | 107,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 628 795 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 516 € · 0,1 %
- Omakapital 628 279 € · 99,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1 218,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 334 € | 373 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 334 € | 373 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 477 € | 516 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 980 € | 1 079 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 2 |
| IV kv 2024 | 15 000 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2024 | 61 762 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 543 € | 240 € | 2 370 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 111 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 124 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 111,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMetsanurga tee 8, Roobuka küla, 75516
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 50021772 / 6
-
27.06.2019Muutmiskanne Ä 50021772 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50021772 / 4
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 50021772 / 3
-
15.02.2017Muutmiskanne Ä 50021772 / 2
-
06.01.2016Esmakanne Ä 50021772
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 29.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 15.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 04.09.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 27.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |