Leamar OÜ
Registrisse kantud 12974233Leamar OÜ (registrikood 12974233) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Peetri alevik, tegevusala ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent (EMTAK 77321). 2025. aasta müügitulu oli 85 200 eurot ja puhaskasum 39 028 eurot, bilansimaht 191 163 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Marek Merisalu. Juhatuse liikmed on Marek Merisalu, Lea Merisalu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.01.2016 (10 a 9 k) · Kopli tee 22, Peetri alevik, 75312
Registriandmed KMKR EE101962788 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101962788
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 45,8 % | 2024: -5,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 20,5 % | 2024: -3,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,6 % | 2024: 96,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 242,9 | 2024: 21,1 |
| Müügitulu kasv | −17,0 % | 2024: +32,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +10,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 85 200 | 102 654 | 77 600 | 32 300 | 47 373 | 51 798 | 26 330 |
| Puhaskasum | 39 028 | -5 244 | 27 630 | -22 251 | -37 545 | -6 586 | 413 |
| Käibevara | 162 969 | 119 715 | 172 998 | 156 546 | 186 037 | 70 830 | 73 718 |
| Põhivara | 28 194 | 37 424 | 10 918 | 10 830 | 5 750 | 158 712 | 161 099 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 191 163 | 157 139 | 183 916 | 167 376 | 191 787 | 229 542 | 234 817 |
| Kohustised kokku | 671 | 5 675 | 7 208 | 798 | 2 958 | 3 168 | 1 857 |
| Omakapital | 190 492 | 151 464 | 176 708 | 166 578 | 188 829 | 226 374 | 232 960 |
| Kasumimarginaal | 45,8 % | -5,1 % | 35,6 % | -68,9 % | -79,3 % | -12,7 % | 1,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 162 969 € · 85,3 %
- Põhivara 28 194 € · 14,7 %
- Lühiajalised kohustised 671 € · 0,4 %
- Omakapital 190 492 € · 99,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 242,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 14,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 18 200 € | 0 |
| II kv 2026 | 264 € | 0 € | 12 800 € | 0 |
| I kv 2026 | 500 € | 518 € | 20 700 € | 0 |
| IV kv 2025 | 264 € | 0 € | 32 200 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 14 700 € | 0 |
| II kv 2025 | 723 € | 476 € | 16 200 € | 0 |
| I kv 2025 | 6 153 € | 1 634 € | 17 000 € | 0 |
| IV kv 2024 | 675 € | 675 € | 22 100 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 6 067 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
05.12.2023Muutmiskanne Ä 50021667 / 8
-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 50021667 / 7
-
30.03.2020Muutmiskanne Ä 50021667 / 6
-
26.03.2019Muutmiskanne Ä 50021667 / 5
-
05.02.2019Muutmiskanne Ä 50021667 / 4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50021667 / 3
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 50021667 / 2
-
07.01.2016Esmakanne Ä 50021667
-
05.01.2016Esmakanne Ä 50021667 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 20.05.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 03.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 26.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 07.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 17.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 26.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.03.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |