OÜ Estadel
Registrisse kantud 12975965OÜ Estadel (registrikood 12975965) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Taudsa küla, tegevusala muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine (EMTAK 43351). 2025. aasta müügitulu oli 38 400 eurot ja puhaskasum 25 857 eurot, bilansimaht 103 529 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Annika Paavel. Juhatuse liige on Andrus Saik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.01.2016 (10 a 9 k) · Järve, Taudsa küla, 66294
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 67,3 % | 2024: 58,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 25,0 % | 2024: 28,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +2,7 % | 2024: +41,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +18,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 38 400 | 37 375 | 26 377 | 19 175 | 0 | 16 380 | 20 338 |
| Puhaskasum | 25 857 | 21 969 | 7 930 | 13 332 | -2 124 | 5 140 | 11 453 |
| Käibevara | 103 529 | 77 672 | 55 703 | 47 787 | 34 454 | 36 578 | 31 438 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 103 529 | 77 672 | 55 703 | 47 787 | 34 454 | 36 578 | 31 438 |
| Kohustised kokku | – | – | – | – | – | – | – |
| Omakapital | 103 529 | 77 672 | 55 703 | 47 787 | 34 454 | 36 578 | 31 438 |
| Kasumimarginaal | 67,3 % | 58,8 % | 30,1 % | 69,5 % | – | 31,4 % | 56,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 103 529 € · 100,0 %
- Omakapital 103 529 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Andrus Saik
- Kimmas OÜ Juhatuse liige
- Monover OÜ Juhatuse liige
-
Annika Paavel
- Kimmas OÜ Tegelik kasusaaja
- Rustico OÜ Juhatuse liige
- Mittetulundusühing Põline Võrumaa Juhatuse liige
- Monover OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemJärve, Taudsa küla, 66294
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 50021234 / 4
-
14.02.2018Muutmiskanne Ä 50021234 / 3
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50021234 / 2
-
11.01.2016Esmakanne Ä 50021234
-
28.12.2015Esmakanne Ä 50021234 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 27.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.08.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |