CORPORAL DETAIL OÜ
Registrisse kantud 12978490CORPORAL DETAIL OÜ (registrikood 12978490) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Rannamõisa küla, tegevusala muud eriehitustööd (EMTAK 43999). 2025. aasta müügitulu oli 132 289 eurot ja puhaskasum 13 479 eurot, bilansimaht 92 395 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ott Martin Kapral. Juhatuse liige on Ott Martin Kapral. Maksuvõlg on 896,91 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.01.2016 (10 a 9 k) · Vankri tee 6, Rannamõisa küla, 76906
Registriandmed KMKR EE101851938 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101851938
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud eriehitustööd
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 10,2 % | 2024: -4,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 16,5 % | 2024: -4,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 88,3 % | 2024: 91,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 8,3 | 2024: 10,7 |
| Müügitulu kasv | +96,3 % | 2024: +83,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −0,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 132 289 | 67 389 | 36 741 | 131 979 | 95 758 | 137 319 | 58 523 |
| Puhaskasum | 13 479 | -3 034 | -24 250 | 30 904 | 18 307 | -1 002 | 18 102 |
| Käibevara | 89 912 | 72 153 | 73 070 | 126 127 | 95 566 | 81 238 | 56 294 |
| Põhivara | 2 483 | 2 730 | 4 290 | 5 850 | 7 410 | 0 | 750 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 92 395 | 74 883 | 77 360 | 131 977 | 102 976 | 81 238 | 57 044 |
| Kohustised kokku | 10 803 | 6 770 | 6 213 | 36 580 | 38 483 | 35 052 | 9 856 |
| Omakapital | 81 592 | 68 113 | 71 147 | 95 397 | 64 493 | 46 186 | 47 188 |
| Kasumimarginaal | 10,2 % | -4,5 % | -66,0 % | 23,4 % | 19,1 % | -0,7 % | 30,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 89 912 € · 97,3 %
- Põhivara 2 483 € · 2,7 %
- Lühiajalised kohustised 10 803 € · 11,7 %
- Omakapital 81 592 € · 88,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 8,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 11,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 2,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 237 € | 554 € | 28 322 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 915 € | 0 € | 16 208 € | 1 |
| I kv 2026 | 3 442 € | 0 € | 36 259 € | 1 |
| IV kv 2025 | 4 662 € | 0 € | 38 930 € | 1 |
| III kv 2025 | 161 € | 0 € | 27 690 € | 1 |
| II kv 2025 | 2 824 € | 179 € | 24 728 € | 1 |
| I kv 2025 | 4 459 € | 707 € | 33 182 € | 1 |
| IV kv 2024 | 3 384 € | 179 € | 31 494 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 746 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 185 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 24,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 7,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 9 441 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 355 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 07.10.2026 896,91 €
- 29.09.2026 1 196,91 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVankri tee 6, Rannamõisa küla, 76906
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
19.05.2025Muutmiskanne Ä 50022334 / 12
-
12.05.2025Muutmiskanne Ä 50022334 / 11
-
24.01.2025Muutmiskanne Ä 50022334 / 10
-
13.01.2025Muutmiskanne Ä 50022334 / 9
-
07.01.2025Muutmiskanne Ä 50022334 / 8
-
30.12.2024Muutmiskanne Ä 50022334 / 7
-
17.09.2024Muutmiskanne Ä 50022334 / 6
-
02.09.2024Muutmiskanne Ä 50022334 / 5
-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 50022334 / 4
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50022334 / 3
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 50022334 / 2
-
15.01.2016Esmakanne Ä 50022334
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 22.10.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 03.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 18.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.11.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.09.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 16.12.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |