ExProject OÜ
Registrisse kantud 12983835ExProject OÜ (registrikood 12983835) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 39 483 eurot ja puhaskasum 33 691 eurot, bilansimaht 82 920 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Elis Tootsman. Juhatuse liige on Elis Tootsman. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.01.2016 (10 a 8 k) · Taime tn 11, Tallinn, 10317
Registriandmed KMKR EE102714919 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102714919
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 85,3 % | 2024: 86,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 41,5 % | 2024: 81,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,9 % | 2024: 99,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 47,0 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −11,6 % | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +108,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 39 483 | 44 668 | 0 | 0 | 19 695 | 1 000 | 3 528 |
| Puhaskasum | 33 691 | 38 650 | -1 752 | -2 302 | 8 953 | -1 105 | -469 |
| Käibevara | 82 920 | 47 489 | 6 454 | 8 930 | 11 357 | 1 481 | 2 825 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 82 920 | 47 489 | 6 454 | 8 930 | 11 357 | 1 481 | 2 825 |
| Kohustised kokku | 1 766 | 26 | 141 | 865 | 990 | 68 | – |
| Omakapital | 81 154 | 47 463 | 6 313 | 8 065 | 10 367 | 1 413 | 2 825 |
| Kasumimarginaal | 85,3 % | 86,5 % | – | – | 45,5 % | -110,5 % | -13,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 82 920 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 1 766 € · 2,1 %
- Omakapital 81 154 € · 97,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 47,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 2,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 514 € | 0 € | 2 971 € | 0 |
| II kv 2026 | 712 € | 0 € | 3 093 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 991 € | 0 € | 8 566 € | 0 |
| IV kv 2025 | 4 145 € | 0 € | 17 422 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 929 € | 0 € | 8 475 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 294 € | 0 € | 6 000 € | 0 |
| I kv 2025 | 30 € | 0 € | 2 250 € | 0 |
| IV kv 2024 | 8 694 € | 0 € | 39 893 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 171 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 17,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 990 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 2 050 | 610 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Pärnumaa Arenduskeskus · maksed 2 050 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
16.04.2025Muutmiskanne Ä 50022914 / 8
-
07.03.2024Muutmiskanne Ä 50022914 / 7
-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 50022914 / 6
-
27.03.2023Muutmiskanne Ä 50022914 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50022914 / 4
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 50022914 / 3
-
08.02.2017Muutmiskanne Ä 50022914 / 2
-
25.01.2016Esmakanne Ä 50022914
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 23.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 24.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 07.08.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |