Giracon OÜ
Registrisse kantud 12984875Giracon OÜ (registrikood 12984875) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Eametsa küla, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 2 073 478 eurot ja puhaskasum 4 104 eurot, bilansimaht 532 848 eurot. Juhatuse liige on Igor Kolesnitski. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 26.01.2016 (10 a 8 k) · Helmiku tee 2, Eametsa küla, 85001
Registriandmed KMKR EE101893255 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101893255
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,2 % | 2024: 8,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 2,1 % | 2024: 98,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 36,9 % | 2024: 33,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,5 | 2024: 1,4 |
| Müügitulu kasv | −2,2 % | 2024: +36,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +12,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 073 478 | 2 120 858 | 1 555 114 | 1 361 252 | 2 036 574 | 1 173 786 | 1 320 904 |
| Puhaskasum | 4 104 | 189 437 | 199 578 | -354 597 | 200 237 | 26 409 | 9 |
| Käibevara | 488 539 | 548 241 | 409 449 | 159 621 | 408 810 | 163 098 | 61 525 |
| Põhivara | 44 309 | 25 123 | 5 005 | 14 126 | 32 873 | 20 919 | 28 121 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 532 848 | 573 364 | 414 454 | 173 747 | 441 683 | 184 017 | 89 646 |
| Kohustised kokku | 336 157 | 380 776 | 373 557 | 332 428 | 212 465 | 155 036 | 87 074 |
| Omakapital | 196 691 | 192 588 | 40 897 | -158 681 | 229 218 | 28 981 | 2 572 |
| Kasumimarginaal | 0,2 % | 8,9 % | 12,8 % | -26,0 % | 9,8 % | 2,2 % | 0,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 488 539 € · 91,7 %
- Põhivara 44 309 € · 8,3 %
- Lühiajalised kohustised 336 157 € · 63,1 %
- Omakapital 196 691 € · 36,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 63,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 8,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 27 367 € | 29 663 € | 0 € | 11 |
| II kv 2026 | 17 624 € | 18 640 € | 0 € | 9 |
| I kv 2026 | 56 564 € | 61 433 € | 12 726 € | 7 |
| IV kv 2025 | 85 753 € | 92 541 € | 12 445 € | 20 |
| III kv 2025 | 74 113 € | 80 638 € | 4 404 € | 24 |
| II kv 2025 | 64 319 € | 68 158 € | 9 887 € | 22 |
| I kv 2025 | 83 891 € | 91 707 € | 2 134 € | 21 |
| IV kv 2024 | 94 776 € | 103 501 € | 11 446 € | 32 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 9 122 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 9 888 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 108,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 729 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemHelmiku tee 2, Eametsa küla, 85001
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 15. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Tori vald 2 tk
- 16. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Tori vald 2 073 478 €
- 17. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Tori vald 15,1 %
- 18. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Tori vald 2,2 %
- 18. Kõige pikema staažiga juhatused · Tori vald 10,7 a
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
11.05.2026Muutmiskanne Ä 50023031 / 7
-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 50023031 / 6
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50023031 / 5
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 50023031 / 4
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 50023031 / 3
-
28.07.2016Muutmiskanne Ä 50023031 / 2
-
25.07.2016Muutmiskanne Ä 50023031 / M2
-
26.01.2016Esmakanne Ä 50023031 / M1
-
26.01.2016Esmakanne Ä 50023031
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 26.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 23.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |