Major OÜ
Registrisse kantud 12985633Major OÜ (registrikood 12985633) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 7 000 eurot ja puhaskasum -16 203 eurot, bilansimaht 19 321 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jorma Ilmari Rautanen. Juhatuse liige on Jorma Ilmari Rautanen. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.01.2016 (10 a 8 k) · A. Lauteri tn 8, Tallinn, 11240
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -231,5 % | 2024: -182,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -84,0 % | 2024: -43,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,8 % | 2024: 96,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 390,9 | 2024: 24,6 |
| Müügitulu kasv | −17,7 % | 2024: −66,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −16,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 7 000 | 8 509 | 25 415 | 37 459 | 0 | 16 769 | 30 177 |
| Puhaskasum | -16 203 | -15 495 | 488 | 28 652 | -3 489 | 16 754 | 18 455 |
| Käibevara | 15 636 | 32 958 | 52 648 | 58 386 | 30 011 | 33 500 | 33 761 |
| Põhivara | 3 685 | 3 864 | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 19 321 | 36 822 | 52 648 | 58 386 | 30 011 | 33 500 | 33 761 |
| Kohustised kokku | 40 | 1 338 | 1 669 | 1 895 | 2 172 | 2 172 | 19 187 |
| Omakapital | 19 281 | 35 484 | 50 979 | 56 491 | 27 839 | 31 328 | 14 574 |
| Kasumimarginaal | -231,5 % | -182,1 % | 1,9 % | 76,5 % | – | 99,9 % | 61,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 15 636 € · 80,9 %
- Põhivara 3 685 € · 19,1 %
- Lühiajalised kohustised 40 € · 0,2 %
- Omakapital 19 281 € · 99,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 390,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 19,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2025Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2025 | 1 639 € | 1 711 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 639 € | 1 711 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 639 € | 1 711 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 620 € | 1 692 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 580 € | 1 652 € | 0 € | 1 |
| III kv 2024 | 1 580 € | 1 652 € | 0 € | 1 |
| II kv 2024 | 1 581 € | 1 652 € | 0 € | 1 |
| I kv 2024 | 1 580 € | 1 652 € | 0 € | 1 |
IV kv 2025 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 546 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 570 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 104,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Jorma Ilmari Rautanen
- Suomen Pussitehdas OÜ Osanik Likvideerimisel
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 50022424 / 10
-
08.08.2022Muutmiskanne Ä 50022424 / 9
-
02.06.2021Muutmiskanne Ä 50022424 / 8
-
29.05.2020Muutmiskanne Ä 50022424 / 7
-
23.10.2019Muutmiskanne Ä 50022424 / 6
-
04.10.2019Muutmiskanne Ä 50022424 / M4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50022424 / 5
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 50022424 / 4
-
22.03.2016Muutmiskanne Ä 50022424 / 3
-
01.03.2016Muutmiskanne Ä 50022424 / 2
-
27.01.2016Esmakanne Ä 50022424
-
18.01.2016Esmakanne Ä 50022424 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 10.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 03.08.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 12.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 11.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 06.04.2022 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 05.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |