OÜ Imprimo
Registrisse kantud 14008413OÜ Imprimo (registrikood 14008413) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Vääna-Jõesuu küla, tegevusala trükieelne tegevus (EMTAK 18131). 2025. aasta müügitulu oli 226 eurot ja puhaskasum 221 eurot, bilansimaht 7 922 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ivar Kaselaid. Juhatuse liige on Ivar Kaselaid. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.03.2016 (10 a 7 k) · Sanglepa tee 6, Vääna-Jõesuu küla, 76909
Registriandmed KMKR EE101860754 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101860754
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Trükieelne tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 97,8 % | 2024: 95,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 3,8 % | 2024: 5,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 73,3 % | 2024: 72,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,5 | 2024: 3,5 |
| Müügitulu kasv | −33,1 % | 2024: −15,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −14,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 226 | 338 | 402 | 381 | 790 | 500 | 830 |
| Puhaskasum | 221 | 324 | 393 | 366 | 774 | 482 | 698 |
| Käibevara | 7 464 | 7 194 | 6 799 | 6 326 | 5 892 | 5 039 | 4 465 |
| Põhivara | 458 | 458 | 458 | 458 | 453 | 448 | 443 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 7 922 | 7 652 | 7 257 | 6 784 | 6 345 | 5 487 | 4 908 |
| Kohustised kokku | 2 119 | 2 070 | 1 999 | 1 920 | 1 847 | 1 762 | 1 664 |
| Omakapital | 5 803 | 5 582 | 5 258 | 4 864 | 4 498 | 3 725 | 3 244 |
| Kasumimarginaal | 97,8 % | 95,9 % | 97,8 % | 96,1 % | 98,0 % | 96,4 % | 84,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 7 464 € · 94,2 %
- Põhivara 458 € · 5,8 %
- Lühiajalised kohustised 2 119 € · 26,7 %
- Omakapital 5 803 € · 73,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 26,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 5,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 6 € | 0 € | 24 € | 0 |
| II kv 2026 | 6 € | 0 € | 24 € | 0 |
| I kv 2026 | 2 € | 0 € | 16 € | 0 |
| IV kv 2025 | 3 € | 0 € | 13 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 40 € | 0 € | 181 € | 0 |
| I kv 2025 | 7 € | 0 € | 33 € | 0 |
| IV kv 2024 | 4 € | 0 € | 17 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 25,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 8 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemSanglepa tee 6, Vääna-Jõesuu küla, 76909
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50025602 / 4
-
09.04.2018Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 50025602 / M1
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50025602 / 3
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 50025602 / 2
-
07.03.2016Esmakanne Ä 50025602
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 18.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 04.07.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 07.10.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |