OÜ Ixtlan
Registrisse kantud 14008471OÜ Ixtlan (registrikood 14008471) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Randvere küla, tegevusala muud mujal liigitamata tervishoiualad (EMTAK 8699). 2025. aasta müügitulu oli 9 286 eurot ja puhaskasum 4 eurot, bilansimaht 2 780 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Erki Ennok. Juhatuse liige on Erki Ennok. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.03.2016 (10 a 7 k) · Kurekella tee 13, Randvere küla, 74016
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud mujal liigitamata tervishoiualad
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,0 % | 2024: 0,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,1 % | 2024: 0,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −11,8 % | 2024: −5,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −5,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9 286 | 10 526 | 11 112 | 16 990 | 11 392 | 12 142 | 12 428 |
| Puhaskasum | 4 | 26 | 32 | 60 | 50 | 22 | -81 |
| Käibevara | 2 780 | 2 776 | 2 531 | 2 560 | 2 550 | 22 | 158 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 780 | 2 776 | 2 531 | 2 560 | 2 550 | 22 | 158 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 2 780 | 2 776 | 2 531 | 2 560 | 2 550 | 22 | 158 |
| Kasumimarginaal | 0,0 % | 0,2 % | 0,3 % | 0,4 % | 0,4 % | 0,2 % | -0,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 780 € · 100,0 %
- Omakapital 2 780 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50025608 / 5
-
23.07.2020Muutmiskanne Ä 50025608 / 4
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50025608 / 3
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 50025608 / 2
-
07.03.2016Esmakanne Ä 50025608
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 01.07.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 30.10.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |