Marine Energy Solutions OÜ
Registrisse kantud 14010947Marine Energy Solutions OÜ (registrikood 14010947) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kütuste, maakide, metallide ja tööstuskemikaalide hulgimüügi vahendusteenus (EMTAK 46121). 2025. aasta müügitulu oli 22 005 313 eurot ja puhaskasum -878 030 eurot, bilansimaht 7 857 309 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Skorp-Shipping OÜ. Juhatuse liikmed on Vladimir Koginov, Anatoli Belov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.03.2016 (10 a 7 k) · Uus-Sadama tn 21-302, Tallinn, 10120
Registriandmed KMKR EE101917720 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101917720
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kütuste, maakide, metallide ja tööstuskemikaalide hulgimüügi vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -4,0 % | 2024: -2,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -15,2 % | 2024: -14,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 73,3 % | 2024: 79,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,3 | 2024: 4,2 |
| Müügitulu kasv | −51,0 % | 2024: −34,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +0,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 22 005 313 | 44 883 317 | 68 409 801 | 102 476 494 | 33 625 348 | 21 275 562 | 18 146 862 |
| Puhaskasum | -878 030 | -1 033 295 | 123 824 | 10 318 023 | -843 757 | 535 900 | -444 964 |
| Käibevara | 2 639 972 | 7 505 261 | 9 538 756 | 10 330 959 | 4 059 124 | 2 464 709 | 2 238 750 |
| Põhivara | 5 217 337 | 1 268 469 | 2 930 180 | 130 695 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 7 857 309 | 8 773 730 | 12 468 936 | 10 461 654 | 4 059 124 | 2 464 709 | 2 238 750 |
| Kohustised kokku | 2 097 901 | 1 776 292 | 3 815 607 | 1 323 743 | 4 879 236 | 2 441 064 | 2 739 005 |
| Omakapital | 5 759 408 | 6 997 438 | 8 653 329 | 9 137 911 | -820 112 | 23 645 | -500 255 |
| Kasumimarginaal | -4,0 % | -2,3 % | 0,2 % | 10,1 % | -2,5 % | 2,5 % | -2,5 % |
Kontsern 2024–2025 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 26 305 600 | 44 883 317 |
| Puhaskasum | -1 034 353 | -1 014 828 |
| Bilansimaht (varad kokku) | 10 577 352 | 8 792 197 |
| Kohustised kokku | 4 951 278 | 1 776 292 |
| Omakapital | 5 626 074 | 7 015 905 |
| Töötajaid | 9 | 7 |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 639 972 € · 33,6 %
- Põhivara 5 217 337 € · 66,4 %
- Lühiajalised kohustised 2 097 901 € · 26,7 %
- Omakapital 5 759 408 € · 73,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 26,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 66,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
46121 Kütuste, maakide, metallide ja tööstuskemikaalide hulgimüügi vahendusteenus põhitegevus 16 994 949 €
-
50201 Kaubavedu merel ja rannavetes 5 010 364 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 67 218 € | 68 147 € | 1 090 176 € | 6 |
| II kv 2026 | 61 142 € | 60 564 € | 906 595 € | 6 |
| I kv 2026 | 53 583 € | 53 833 € | 1 177 241 € | 6 |
| IV kv 2025 | 98 455 € | 64 122 € | 1 000 579 € | 6 |
| III kv 2025 | 0 € | 56 307 € | 1 419 812 € | 6 |
| II kv 2025 | 0 € | 60 731 € | 1 435 116 € | 6 |
| I kv 2025 | 0 € | 59 726 € | 1 557 802 € | 6 |
| IV kv 2024 | 75 860 € | 56 081 € | 3 451 133 € | 6 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 22 406 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 22 716 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 101,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 6,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 363 392 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 7 281 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Vladimir Koginov
- Skorp-Shipping OÜ Juhatuse liige
- MFGNode OÜ Osanik
- Metro Broker OÜ Osanik
-
Aleksandr Golubev
- Skorp-Shipping OÜ Tegelik kasusaaja
- Metro Broker OÜ Tegelik kasusaaja
-
Anatoli Belov
- Skorp-Shipping OÜ Tegelik kasusaaja
- Aktsiaselts Medisfäär Juhatuse liige
- Tallinn, Toompuiestee 12 korteriühistu Juhatuse liige
- Metro Broker OÜ Osanik
- ATVM Holding OÜ Tegelik kasusaaja
- A-Broking & Consulting (ABC) OÜ Tegelik kasusaaja
- NW Holding OÜ Juhatuse liige
-
Andrii Bobkov
- Skorp-Shipping OÜ Tegelik kasusaaja
- Skorp Holding OÜ Juhatuse liige
- NW Holding OÜ Juhatuse liige
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (3)
-
Skorp-Shipping OÜ 100 %
Skeem
LEI 894500NX62H5G63Y4133
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 2. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Alla 10 töötaja 7 tk
- 21. Suurima kahjumiga ettevõtted 2025 · Kaubandus (EMTAK 46) 878 030 €
- 21. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Alla 10 töötaja 3 143 616 €
- 57. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Alla 10 töötaja 22 005 313 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
21.05.2025Muutmiskanne Ä 50025882 / 12
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50025882 / 11
-
16.02.2023Muutmiskanne Ä 50025882 / 10
-
29.11.2022Muutmiskanne Ä 50025882 / 9
-
21.04.2022Muutmiskanne Ä 50025882 / 8
-
24.01.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50025882 / 7
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50025882 / 6
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 50025882 / 5
-
02.06.2017Muutmiskanne Ä 50025882 / 4
-
28.09.2016Muutmiskanne Ä 50025882 / 3
-
03.06.2016Muutmiskanne Ä 50025882 / 2
-
10.03.2016Esmakanne Ä 50025882
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 15.09.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 05.08.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 06.09.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 28.11.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 25.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 25.10.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |