OÜ Multiresult
Registrisse kantud 14012188OÜ Multiresult (registrikood 14012188) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Levala küla, tegevusala teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas (EMTAK 72101). 2025. aasta müügitulu oli 126 103 eurot ja puhaskasum 20 256 eurot, bilansimaht 312 251 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Aimar Parm. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Aimar Parm. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.03.2016 (10 a 7 k) · Umbaia-Vanatoa, Levala küla, 44402
Registriandmed KMKR EE102154702 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102154702
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 16,1 % | 2024: 49,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 10,1 % | 2024: 20,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 64,3 % | 2024: 66,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,5 | 2024: 0,4 |
| Müügitulu kasv | +71,1 % | 2024: +0,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +14,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 126 103 | 73 718 | 73 484 | 74 864 | 66 594 | 64 508 | 55 122 |
| Puhaskasum | 20 256 | 36 252 | 24 000 | 11 904 | 20 795 | 24 595 | 11 811 |
| Käibevara | 16 639 | 13 114 | 7 015 | 14 882 | 16 284 | 21 244 | 18 519 |
| Põhivara | 295 612 | 259 616 | 279 725 | 211 313 | 122 605 | 104 948 | 63 553 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 312 251 | 272 730 | 286 740 | 226 195 | 138 889 | 126 192 | 82 072 |
| Kohustised kokku | 111 612 | 92 347 | 142 609 | 106 064 | 30 662 | 38 760 | 19 235 |
| Omakapital | 200 639 | 180 383 | 144 131 | 120 131 | 108 227 | 87 432 | 62 837 |
| Kasumimarginaal | 16,1 % | 49,2 % | 32,7 % | 15,9 % | 31,2 % | 38,1 % | 21,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 16 639 € · 5,3 %
- Põhivara 295 612 € · 94,7 %
- Lühiajalised kohustised 34 750 € · 11,1 %
- Pikaajalised kohustised 76 862 € · 24,6 %
- Omakapital 200 639 € · 64,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 35,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 94,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
72101 Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas põhitegevus 106 892 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 16 760 €
-
35123 Elektrienergia tootmine päikeseenergiast 1 385 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 673 € | 959 € | 12 751 € | 1 |
| II kv 2026 | 5 927 € | 1 031 € | 25 735 € | 1 |
| I kv 2026 | 2 581 € | 927 € | 9 743 € | 1 |
| IV kv 2025 | 0 € | 801 € | 13 256 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 540 € | 736 € | 21 879 € | 1 |
| II kv 2025 | 8 245 € | 903 € | 64 919 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 812 € | 852 € | 12 186 € | 1 |
| IV kv 2024 | 3 406 € | 983 € | 16 728 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 891 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 320 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 35,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 21,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 4 250 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 615 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Aimar Parm
- Rakvere linn, Pikk tn 38 korteriühistu Juhatuse liige
- Rakvere linn, Tuleviku tn 3 korteriühistu Juhatuse liige
- Mittetulundusühing Punnvõrr Tegelik kasusaaja
- Balti Elekter OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Ticking OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Ticking OÜ | 50 % | 1 250 € | 01.09.2023 | 0 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Ticking OÜ 50 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemUmbaia-Vanatoa, Levala küla, 44402
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 2 480 | 1 302 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Rakvere Ametikool · maksed 2 480 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50026017 / 4
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50026017 / 3
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 50026017 / 2
-
11.03.2016Esmakanne Ä 50026017
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 01.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 22.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 19.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 08.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 19.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |