Manarola OÜ
Registrisse kantud 14013472Manarola OÜ (registrikood 14013472) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala külaliskorterid (EMTAK 55204). 2025. aasta müügitulu oli 19 428 eurot ja puhaskasum 11 720 eurot, bilansimaht 152 949 eurot. Juhatuse liikmed on Tarmo Klotsmann, Kersti Saar. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.03.2016 (10 a 7 k) · Sõmera tn 3, Tallinn, 10612
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Külaliskorterid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 60,3 % | 2024: 55,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 10,9 % | 2024: 11,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 70,3 % | 2024: 71,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +0,1 % | 2024: −6,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +15,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 19 428 | 19 414 | 20 727 | 21 941 | 12 421 | 9 270 | 22 372 |
| Puhaskasum | 11 720 | 10 754 | 11 451 | 12 929 | 6 990 | 3 814 | 15 664 |
| Käibevara | 2 656 | 41 096 | 30 342 | 21 891 | 8 962 | 1 972 | 38 158 |
| Põhivara | 150 293 | 92 133 | 92 133 | 89 133 | 89 133 | 89 133 | 89 133 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 152 949 | 133 229 | 122 475 | 111 024 | 98 095 | 91 105 | 127 291 |
| Kohustised kokku | 45 500 | 37 500 | 37 500 | 37 500 | 37 500 | 37 500 | 77 500 |
| Omakapital | 107 449 | 95 729 | 84 975 | 73 524 | 60 595 | 53 605 | 49 791 |
| Kasumimarginaal | 60,3 % | 55,4 % | 55,2 % | 58,9 % | 56,3 % | 41,1 % | 70,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 656 € · 1,7 %
- Põhivara 150 293 € · 98,3 %
- Pikaajalised kohustised 45 500 € · 29,7 %
- Omakapital 107 449 € · 70,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 29,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 98,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2026 | 100 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 52 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 100 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 43 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 64 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 12 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 64 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2022 | 12 € | 0 € | 0 € | 0 |
I kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 33 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Tarmo Klotsmann
- Osaühing Gerhard Tegelik kasusaaja
- Melonero OÜ Tegelik kasusaaja
-
Kersti Saar
- Tallinn, Mere pst 8 korteriühistu Juhatuse liige
- Kraamatupidamine OÜ Osanik
- Melonero OÜ Osanik
- KA-Raamatupidamine OÜ Juhatuse liige
- Mittetulundusühing Getter Saar Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50026152 / 6
-
21.05.2020Muutmiskanne Ä 50026152 / 5
-
07.01.2020Muutmiskanne Ä 50026152 / 4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50026152 / 3
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 50026152 / 2
-
14.03.2016Esmakanne Ä 50026152
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 27.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 29.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 22.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 19.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 07.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 20.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |