SAMTEC OÜ
Registrisse kantud 14014431SAMTEC OÜ (registrikood 14014431) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Hüüru küla, tegevusala elektriliste kodumasinate hulgimüük (EMTAK 46431). 2025. aasta müügitulu oli 2 538 490 eurot ja puhaskasum 8 399 eurot, bilansimaht 790 547 eurot. Juhatuse liikmed on Marko Ranniku, Mikk Mölder. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.03.2016 (10 a 7 k) · Angerja tee 38, Hüüru küla, 76911
Registriandmed KMKR EE101862189 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.04–31.03
- KMKR number
- EE101862189
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.04 – 31.03
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elektriliste kodumasinate hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,3 % | 2024: 0,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 3,2 % | 2024: 0,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 32,9 % | 2024: 38,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,3 | 2024: 1,4 |
| Müügitulu kasv | +10,6 % | 2024: −13,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +14,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 538 490 | 2 296 125 | 2 638 595 | 3 433 440 | 2 056 429 | 1 288 267 | 1 316 142 |
| Puhaskasum | 8 399 | 2 434 | 54 997 | 105 812 | 67 605 | 29 465 | 30 471 |
| Käibevara | 658 879 | 621 718 | 523 234 | 585 546 | 486 792 | 267 170 | 277 266 |
| Põhivara | 131 668 | 102 231 | 11 590 | 10 211 | 5 525 | 16 070 | 10 623 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 790 547 | 723 949 | 534 824 | 595 757 | 492 317 | 283 240 | 287 889 |
| Kohustised kokku | 530 728 | 448 694 | 255 767 | 330 453 | 307 824 | 166 352 | 200 460 |
| Omakapital | 259 819 | 275 255 | 279 057 | 265 304 | 184 493 | 116 888 | 87 429 |
| Kasumimarginaal | 0,3 % | 0,1 % | 2,1 % | 3,1 % | 3,3 % | 2,3 % | 2,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 658 879 € · 83,3 %
- Põhivara 131 668 € · 16,7 %
- Lühiajalised kohustised 491 259 € · 62,1 %
- Pikaajalised kohustised 39 469 € · 5,0 %
- Omakapital 259 819 € · 32,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 67,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 16,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
46431 Elektriliste kodumasinate hulgimüük põhitegevus 1 636 534 €
-
43221 Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus 901 956 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 79 219 € | 27 267 € | 748 522 € | 9 |
| II kv 2026 | 78 719 € | 33 382 € | 603 904 € | 9 |
| I kv 2026 | 69 824 € | 36 345 € | 630 905 € | 11 |
| IV kv 2025 | 94 634 € | 43 495 € | 775 921 € | 12 |
| III kv 2025 | 86 998 € | 43 511 € | 707 091 € | 13 |
| II kv 2025 | 95 312 € | 42 836 € | 887 828 € | 13 |
| I kv 2025 | 90 067 € | 46 783 € | 937 362 € | 13 |
| IV kv 2024 | 104 040 € | 40 198 € | 976 845 € | 14 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 26 406 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 9 089 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 34,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 10,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 249 507 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 942 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Marko Ranniku
- MARKO TÕSTUK OÜ Tegelik kasusaaja
- Homest OÜ Juhatuse liige
- Peetri Arendus OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Tarbijavaidluste komisjoni otsused
Allikas: TTJA tarbijavaidluste komisjoni otsuste register ·| Kuupäev | Vaidluse liik | Tulemus | Täitmine |
|---|---|---|---|
| 08.10.2026 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus tarbija kasuks | Täitmise kohta register infot ei avalda |
Kuvame ainult kaupleja, kuupäeva, vaidluse liigi ja tulemuse. Otsuste registris ei ole täitmise kohta andmeid: täitmise veerg tuleb TTJA mustast nimekirjast (otsuse number nimekirjas), ja nimekirjast lahkumine võib tähendada nii täitmist kui ka 12 kuu möödumist. Otsuse kohtusse edasikaebamise kohta ei avaldata andmeid kusagil. Tarbija andmeid ega vaidluse sisu ei avaldata.
Positsioon edetabelites
- 4. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Saue vald 7 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 3 963 | 16 048 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Töötukassa · maksed 1 883 €
- AS Hoolekandeteenused · maksed 1 842 €
- Nõmme Muusikakool · maksed 238 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubõhk-vesi soojuspump
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
08.10.2026Tarbijavaidluste komisjoni otsus: otsus tarbija kasuks
-
01.10.20262026. a majandusaasta aruanne esitatud
-
15.08.2024Muutmiskanne Ä 50026274 / 12
-
01.03.2024Muutmiskanne Ä 50026274 / 11
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50026274 / 10
-
11.03.2021Muutmiskanne Ä 50026274 / 9
-
06.10.2020Muutmiskanne Ä 50026274 / 8
-
15.01.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50026274 / 7
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50026274 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 50026274 / 5
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 50026274 / 4
-
17.01.2017Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50026274 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2026 | – | – |
| 2025 | 30.09.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 19.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |