Avetar OÜ
Registrisse kantud 14015608Avetar OÜ (registrikood 14015608) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala konverentside ja messide korraldamine (EMTAK 82301). 2025. aasta müügitulu oli 139 581 eurot ja puhaskasum -27 729 eurot, bilansimaht 159 506 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ave Ader. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Ave Ader. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.03.2016 (10 a 7 k) · Köie tn 5, Tallinn, 10415
Registriandmed KMKR EE102060579 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102060579
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Konverentside ja messide korraldamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -19,9 % | 2024: -17,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -28,1 % | 2024: -27,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 61,9 % | 2024: 76,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,4 | 2024: 3,4 |
| Müügitulu kasv | −29,4 % | 2024: +3,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +1,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 139 581 | 197 748 | 192 047 | 122 292 | 84 478 | 129 291 | 116 150 |
| Puhaskasum | -27 729 | -34 725 | 16 374 | -525 | 39 537 | 75 299 | 19 838 |
| Käibevara | 76 677 | 98 521 | 118 136 | 99 377 | 183 233 | 156 101 | 32 216 |
| Põhivara | 82 829 | 66 765 | 51 631 | 51 983 | 2 560 | 8 586 | 28 606 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 159 506 | 165 286 | 169 767 | 151 360 | 185 793 | 164 687 | 60 822 |
| Kohustised kokku | 60 723 | 38 774 | 9 203 | 9 670 | 41 079 | 59 509 | 30 943 |
| Omakapital | 98 783 | 126 512 | 160 564 | 141 690 | 144 714 | 105 178 | 29 879 |
| Kasumimarginaal | -19,9 % | -17,6 % | 8,5 % | -0,4 % | 46,8 % | 58,2 % | 17,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 76 677 € · 48,1 %
- Põhivara 82 829 € · 51,9 %
- Lühiajalised kohustised 54 724 € · 34,3 %
- Pikaajalised kohustised 5 999 € · 3,8 %
- Omakapital 98 783 € · 61,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 38,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 51,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
82301 Konverentside ja messide korraldamine põhitegevus 133 112 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 6 469 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 108 € | 0 € | 1 858 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 60 € | 16 171 € | 0 |
| I kv 2026 | 4 418 € | 2 778 € | 45 756 € | 0 |
| IV kv 2025 | 2 111 € | 1 100 € | 76 783 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 618 € | 1 186 € | 17 760 € | 1 |
| II kv 2025 | 117 € | 2 583 € | 6 830 € | 2 |
| I kv 2025 | 10 942 € | 825 € | 70 070 € | 1 |
| IV kv 2024 | 6 467 € | 772 € | 51 777 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 36 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 5,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 619 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Ave Ader
- BB Ave OÜ Tegelik kasusaaja
- Pro Med Mask OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Pro Med Mask OÜ | 50 % | 1 250 € | 01.09.2023 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Pro Med Mask OÜ 50 %
Skeem
LEI 984500E3A70CFACBEB27 · lapsed
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 11 905 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- KLIIMAMINISTEERIUM · maksed 3 660 €
- Kaitseressursside Amet · maksed 2 087 €
- Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA · maksed 1 190 €
- Tartu Linnavalitsus · maksed 843 €
- Tallinna Strateegiakeskus · maksed 769 €
- Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet · maksed 436 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50024585 / 6
-
01.07.2020Muutmiskanne Ä 50024585 / 5
-
02.05.2018Muutmiskanne Ä 50024585 / 4
-
28.03.2018Muutmiskanne Ä 50024585 / M8
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50024585 / 3
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 50024585 / 2
-
17.03.2016Esmakanne Ä 50024585
-
16.03.2016Esmakanne Ä 50024585 / M5
-
16.03.2016Esmakanne Ä 50024585 / M6
-
15.03.2016Esmakanne Ä 50024585 / M4
-
08.03.2016Esmakanne Ä 50024585 / M3
-
07.03.2016Esmakanne Ä 50024585 / M2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 27.08.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.12.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 01.12.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |