OÜ LUX
Registrisse kantud 14016341OÜ LUX (registrikood 14016341) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Viljandi linn, tegevusala mootorsõidukite remont ja hooldus (EMTAK 95311). 2024. aasta müügitulu oli 11 208 eurot ja puhaskasum -7 451 eurot, bilansimaht 43 015 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Heino Lään. Juhatuse liige on Heino Lään. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.03.2016 (10 a 7 k) · Toome tn 17, Viljandi linn, 71011
Registriandmed KMKR EE102252536 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102252536
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite remont ja hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -66,5 % | 2023: -164,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -25,6 % | 2023: -21,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 67,6 % | 2023: 98,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,1 | 2023: 59,4 |
| Müügitulu kasv | +131,4 % | 2023: −3,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −41,3 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 11 208 | 4 843 | 5 002 | 70 093 | 14 639 | 160 894 |
| Puhaskasum | -7 451 | -7 957 | -7 666 | 488 | -3 703 | 16 806 |
| Käibevara | 43 015 | 37 133 | 47 899 | 52 132 | 52 237 | 55 347 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 43 015 | 37 133 | 47 899 | 52 132 | 52 237 | 55 347 |
| Kohustised kokku | 13 958 | 625 | 3 434 | 0 | 593 | 0 |
| Omakapital | 29 057 | 36 508 | 44 465 | 52 132 | 51 644 | 55 347 |
| Kasumimarginaal | -66,5 % | -164,3 % | -153,3 % | 0,7 % | -25,3 % | 10,4 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 43 015 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 13 958 € · 32,4 %
- Omakapital 29 057 € · 67,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 32,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 20 323 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 926 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 480 € | 0 |
| IV kv 2025 | 95 € | 0 € | 200 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 825 € | 0 |
| II kv 2025 | 303 € | 0 € | 788 € | 0 |
| I kv 2025 | 31 € | 0 € | 849 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 € | 0 € | 2 565 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 6 774 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Heino Lään
- LuxMotors OÜ Osanik
- LuxWest OÜ Juhatuse liige
- W3stAuto OÜ Osanik Maksuvõlg
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemToome tn 17, Viljandi linn, 71011
Riskid ja kohustused
Tarbijavaidluste komisjoni otsused
Allikas: TTJA tarbijavaidluste komisjoni otsuste register ·| Kuupäev | Vaidluse liik | Tulemus | Täitmine |
|---|---|---|---|
| 28.06.2019 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus tarbija kasuks | Täitmise kohta register infot ei avalda |
Kuvame ainult kaupleja, kuupäeva, vaidluse liigi ja tulemuse. Otsuste registris ei ole täitmise kohta andmeid: täitmise veerg tuleb TTJA mustast nimekirjast (otsuse number nimekirjas), ja nimekirjast lahkumine võib tähendada nii täitmist kui ka 12 kuu möödumist. Otsuse kohtusse edasikaebamise kohta ei avaldata andmeid kusagil. Tarbija andmeid ega vaidluse sisu ei avaldata.
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50026364 / 4
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50026364 / 3
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 50026364 / 2
-
18.03.2016Esmakanne Ä 50026364
-
16.03.2016Esmakanne Ä 50026364 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 04.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 12.08.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 18.12.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 16.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 25.02.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 02.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |