Huntar OÜ
Registrisse kantud 14019115Huntar OÜ (registrikood 14019115) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Käravete alevik, tegevusala betoonist muude ehitustoodete tootmine (EMTAK 23619). 2025. aasta müügitulu oli 58 166 eurot ja puhaskasum 13 100 eurot, bilansimaht 33 733 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tiit Ilves. Juhatuse liige on Tiit Ilves. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.03.2016 (10 a 6 k) · Ambla tee 32, Käravete alevik, 73503
Registriandmed KMKR EE101951799 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101951799
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Betoonist muude ehitustoodete tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 22,5 % | 2024: 39,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 41,7 % | 2024: 60,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,1 % | 2024: 98,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,8 | 2024: 17,7 |
| Müügitulu kasv | +106,9 % | 2024: +1 024,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 58 166 | 28 110 | 2 500 | 668 | 0 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | 13 100 | 11 019 | -235 | 281 | -243 | -987 | -923 |
| Käibevara | 8 882 | 4 413 | 1 176 | 654 | 6 706 | 5 854 | 6 017 |
| Põhivara | 24 851 | 14 148 | 6 116 | 6 873 | 540 | 1 717 | 2 621 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 33 733 | 18 561 | 7 292 | 7 527 | 7 246 | 7 571 | 8 638 |
| Kohustised kokku | 2 322 | 250 | – | – | 0 | 83 | 163 |
| Omakapital | 31 411 | 18 311 | 7 292 | 7 527 | 7 246 | 7 488 | 8 475 |
| Kasumimarginaal | 22,5 % | 39,2 % | -9,4 % | 42,1 % | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 8 882 € · 26,3 %
- Põhivara 24 851 € · 73,7 %
- Lühiajalised kohustised 2 322 € · 6,9 %
- Omakapital 31 411 € · 93,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 6,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 73,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
23619 Betoonist muude ehitustoodete tootmine põhitegevus 47 824 €
-
43321 Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus 5 572 €
-
4399 Muud mujal liigitamata eriehitustööd 4 500 €
-
77321 Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent 270 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 818 € | 0 € | 29 338 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 400 € | 0 € | 21 627 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 532 € | 0 € | 16 148 € | 0 |
| IV kv 2025 | 3 068 € | 0 € | 20 176 € | 0 |
| III kv 2025 | 107 € | 0 € | 9 404 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 832 € | 0 € | 17 556 € | 0 |
| I kv 2025 | 632 € | 0 € | 10 752 € | 0 |
| IV kv 2024 | 670 € | 0 € | 14 527 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 606 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 6,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 9 779 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 372 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Järva Vallavalitsus · maksed 372 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.06.2025Muutmiskanne Ä 50026727 / 8
-
13.09.2023Muutmiskanne Ä 50026727 / 7
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50026727 / 6
-
04.09.2019Muutmiskanne Ä 50026727 / 5
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50026727 / 4
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 50026727 / 3
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 50026727 / 2
-
23.03.2016Esmakanne Ä 50026727
-
22.03.2016Esmakanne Ä 50026727 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.05.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 03.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 25.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 05.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 13.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 10.03.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 05.06.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |