Buildtrans OÜ
Registrisse kantud 14020880Buildtrans OÜ (registrikood 14020880) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Oru küla, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 955 409 eurot ja puhaskasum 41 587 eurot, bilansimaht 736 701 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kuldar Saarloo. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liige on Kuldar Saarloo. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 28.03.2016 (10 a 6 k) · Tuulevälja, Oru küla, 75103
Registriandmed KMKR EE101885629 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101885629
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- 2 tegevusluba või registreeringut
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 4,4 % | 2024: 4,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 15,8 % | 2024: 8,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 35,8 % | 2024: 50,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,8 | 2024: 0,7 |
| Müügitulu kasv | +95,9 % | 2024: −15,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +39,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 955 409 | 487 639 | 574 311 | 615 256 | 343 815 | 180 849 | 79 049 |
| Puhaskasum | 41 587 | 22 301 | 53 178 | 4 775 | 34 336 | 4 419 | -13 163 |
| Käibevara | 127 170 | 64 903 | 16 841 | 37 198 | 65 004 | 14 504 | 4 372 |
| Põhivara | 609 531 | 434 747 | 176 070 | 97 989 | 32 628 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 736 701 | 499 650 | 192 911 | 135 187 | 97 632 | 14 504 | 4 372 |
| Kohustised kokku | 473 321 | 246 657 | 94 718 | 90 173 | 57 393 | 8 601 | 2 887 |
| Omakapital | 263 380 | 252 993 | 98 193 | 45 014 | 40 239 | 5 903 | 1 485 |
| Kasumimarginaal | 4,4 % | 4,6 % | 9,3 % | 0,8 % | 10,0 % | 2,4 % | -16,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 127 170 € · 17,3 %
- Põhivara 609 531 € · 82,7 %
- Lühiajalised kohustised 152 764 € · 20,7 %
- Pikaajalised kohustised 320 557 € · 43,5 %
- Omakapital 263 380 € · 35,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 64,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 82,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
41001 Elamute ja mitteeluhoonete ehitus põhitegevus 423 187 €
-
46131 Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus 338 740 €
-
42111 Maanteede ja kiirteede ehitus 78 999 €
-
4312 Ehitusplatside ettevalmistus 77 096 €
-
49411 Kaubavedu maanteel 31 519 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 3 659 €
-
81301 Maastiku hooldus ja korrashoid 2 209 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 38 398 € | 18 523 € | 315 916 € | 8 |
| II kv 2026 | 80 752 € | 17 668 € | 486 122 € | 9 |
| I kv 2026 | 28 743 € | 14 487 € | 229 836 € | 9 |
| IV kv 2025 | 24 699 € | 16 346 € | 321 317 € | 8 |
| III kv 2025 | 20 057 € | 13 056 € | 239 938 € | 8 |
| II kv 2025 | 21 264 € | 12 492 € | 180 885 € | 6 |
| I kv 2025 | 19 715 € | 9 976 € | 214 956 € | 6 |
| IV kv 2024 | 11 041 € | 8 533 € | 137 593 € | 5 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 12 799 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 6 174 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 48,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 12,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 105 305 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 484 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kuldar Saarloo
- Organic Care Nordic OÜ Osanik
- Veere OÜ Tegelik kasusaaja
- Tuhala Kinnisvara OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Tuhala Kinnisvara OÜ | 33,33 % | 1 000 € | 05.02.2025 | – |
| Veere OÜ | 25 % | 625 € | 18.10.2024 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (2)
-
Tuhala Kinnisvara OÜ 33,33 %
-
Veere OÜ 25 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (2)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Jäätmete käitlemineRE.JÄ/527774 · alates 18.09.2026 · kuni 01.09.2028
-
Jäätmete käitlemineRE.JÄ/527605 · alates 27.08.2026
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 4. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Kose vald 95,9 %
- 14. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Kose vald 159 235 €
- 17. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Kose vald 15,8 %
- 17. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Kose vald 1 tk
- 19. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Kose vald 6 931 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 28 500 | 1 838 |
| Müük avalikule sektorile | 5 148 | 2 695 |
| Toetused kokku | 28 500 | 1 838 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 24 728 €
- Kose Vallavalitsus · maksed 5 148 €
- Eesti Töötukassa · toetus 3 772 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
14.09.2023Muutmiskanne Ä 50026973 / 9
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50026973 / 8
-
25.05.2022Muutmiskanne Ä 50026973 / 7
-
05.11.2020Muutmiskanne Ä 50026973 / 6
-
18.10.2019Muutmiskanne Ä 50026973 / 5
-
12.02.2018Muutmiskanne Ä 50026973 / 4
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50026973 / 3
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 50026973 / 2
-
28.03.2016Esmakanne Ä 50026973
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 02.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 25.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |