Tactical OÜ
Registrisse kantud 14023172Tactical OÜ (registrikood 14023172) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Maardu linn, tegevusala mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused (EMTAK 93291). 2025. aasta müügitulu oli 20 488 eurot ja puhaskasum -822 eurot, bilansimaht 9 490 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Andrei Vinštein. Juhatuse liige on Andrei Vinštein. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 31.03.2016 (10 a 6 k) · Ringi tn 2/1, Maardu linn, 74114
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -4,0 % | 2024: -18,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -15,9 % | 2024: -54,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 54,4 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +16,6 % | 2024: −17,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +6,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 20 488 | 17 573 | 21 258 | 15 163 | 18 276 | 15 289 | 12 666 |
| Puhaskasum | -822 | -3 267 | 314 | 1 227 | 2 022 | 1 285 | 1 488 |
| Käibevara | 1 586 | 4 210 | 6 427 | 5 063 | 5 088 | 2 941 | 4 655 |
| Põhivara | 7 904 | 1 777 | 2 827 | 3 877 | 2 625 | 5 250 | 5 250 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 9 490 | 5 987 | 9 254 | 8 940 | 7 713 | 8 191 | 9 905 |
| Kohustised kokku | 4 325 | – | – | – | 0 | 0 | 3 000 |
| Omakapital | 5 165 | 5 987 | 9 254 | 8 940 | 7 713 | 8 191 | 6 905 |
| Kasumimarginaal | -4,0 % | -18,6 % | 1,5 % | 8,1 % | 11,1 % | 8,4 % | 11,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 586 € · 16,7 %
- Põhivara 7 904 € · 83,3 %
- Pikaajalised kohustised 4 325 € · 45,6 %
- Omakapital 5 165 € · 54,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 45,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 83,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Andrei Vinštein
- Hronos OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- GARDENADO OÜ Juhatuse liige
- Enimba OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 160 | 2 030 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Maardu Linnavalitsus · maksed 1 160 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
13.09.2023Muutmiskanne Ä 50027223 / 8
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50027223 / 7
-
05.11.2021Muutmiskanne Ä 50027223 / 6
-
01.07.2019Muutmiskanne Ä 50027223 / 5
-
26.01.2018Muutmiskanne Ä 50027223 / 4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50027223 / 3
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 50027223 / 2
-
31.03.2016Esmakanne Ä 50027223
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 01.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 17.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 30.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 15.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 30.11.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |