Rait Group OÜ
Registrisse kantud 14023789Rait Group OÜ (registrikood 14023789) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala valdusfirmade tegevus (EMTAK 64211). 2025. aasta müügitulu oli 339 056 eurot ja puhaskasum 163 029 eurot, bilansimaht 4 050 523 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Omanikukonto: Statco Group OÜ. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Kaspar Jänes, Stine Birgitte Halberg Funder. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 31.03.2016 (10 a 6 k) · Tartu mnt 13, Tallinn, 10145
Registriandmed KMKR EE101873437 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101873437
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Valdusfirmade tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 48,1 % | 2024: 4,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 17,4 % | 2024: 2,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 23,1 % | 2024: 19,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,1 | 2024: 0,1 |
| Müügitulu kasv | +2,1 % | 2024: −21,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +19,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 339 056 | 332 236 | 422 523 | 217 700 | 173 848 | 138 672 | 112 030 |
| Puhaskasum | 163 029 | 15 400 | 291 590 | 97 884 | 144 650 | 78 218 | 193 080 |
| Käibevara | 121 567 | 110 492 | 228 193 | 384 649 | 231 307 | 248 364 | 162 141 |
| Põhivara | 3 928 956 | 3 902 772 | 3 868 694 | 861 831 | 297 023 | 297 023 | 481 725 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 050 523 | 4 013 264 | 4 096 887 | 1 246 480 | 528 330 | 545 387 | 643 866 |
| Kohustised kokku | 3 115 330 | 3 241 100 | 3 340 122 | 781 305 | 161 039 | 272 746 | 337 010 |
| Omakapital | 935 193 | 772 164 | 756 765 | 465 175 | 367 291 | 272 641 | 306 856 |
| Kasumimarginaal | 48,1 % | 4,6 % | 69,0 % | 45,0 % | 83,2 % | 56,4 % | 172,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 121 567 € · 3,0 %
- Põhivara 3 928 956 € · 97,0 %
- Lühiajalised kohustised 1 651 142 € · 40,8 %
- Pikaajalised kohustised 1 464 188 € · 36,1 %
- Omakapital 935 193 € · 23,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 76,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 97,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 150 806 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 144 402 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 125 376 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 104 681 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 74 819 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 113 456 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 102 715 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 101 695 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 50 269 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kaspar Jänes
- Intra Research OÜ Juhatuse liige
- Dive Group OÜ Tegelik kasusaaja
- Dive Eesti OÜ Tegelik kasusaaja
- RAIT Faktum OÜ Tegelik kasusaaja
- Statco Group OÜ Tegelik kasusaaja
- Unitree Capital OÜ Osanik
- Aperitif Promotions OÜ Tegelik kasusaaja
- Aperitif OÜ Tegelik kasusaaja
-
Omanikukonto: Statco Group OÜ
- Intra Research OÜ Osanik
- Dive Group OÜ Osanik
-
Stine Birgitte Halberg Funder
- RAIT Faktum OÜ Juhatuse liige
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 17.06.2022
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| RAIT Faktum OÜ | 100 % | 7 669 € | 01.09.2023 | 180 828 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (2)
-
Statco Group OÜ 100 %
Osalused ja nende osalused (1)
-
RAIT Faktum OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 20. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Finants ja kindlustus (EMTAK 64) 15,9 %
- 44. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Finants ja kindlustus (EMTAK 64) 2,1 %
- 49. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Finants ja kindlustus (EMTAK 64) 4 050 523 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
18.05.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50027281 / 9
-
12.06.2025Muutmiskanne Ä 50027281 / 8
-
10.06.2025Muutmiskanne Ä 50027281 / M6
-
17.08.2022Muutmiskanne Ä 50027281 / 7
-
17.06.2022Muutmiskanne Ä 50027281 / 6
-
12.02.2020Muutmiskanne Ä 50027281 / 5
-
10.02.2020Muutmiskanne Ä 50027281 / M1
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50027281 / 4
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 50027281 / 3
-
20.05.2016Muutmiskanne Ä 50027281 / 2
-
31.03.2016Esmakanne Ä 50027281
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 14.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 08.09.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 25.11.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 06.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 17.08.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 18.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 22.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |