Landfix OÜ
Registrisse kantud 14025564Landfix OÜ (registrikood 14025564) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Salme alevik, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 22 670 eurot ja puhaskasum 19 052 eurot, bilansimaht 569 866 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Elina Säde. Juhatuse liige on Elina Säde. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.04.2016 (10 a 6 k) · Sõrve mnt 41, Salme alevik, 93201
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 508 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 508 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 84,0 % | 2024: -22,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 86,3 % | 2024: -208,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 3,9 % | 2024: 0,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 127,2 | 2024: 64,9 |
| Müügitulu kasv | −18,0 % | 2024: −9,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −0,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 22 670 | 27 650 | 30 635 | 30 697 | 27 665 | 23 711 | 22 224 |
| Puhaskasum | 19 052 | -6 285 | -6 623 | -4 741 | -5 249 | 10 094 | 7 544 |
| Käibevara | 228 141 | 92 905 | 12 507 | 11 156 | 11 562 | 9 464 | 11 855 |
| Põhivara | 341 725 | 457 546 | 562 218 | 568 983 | 573 042 | 578 454 | 583 866 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 569 866 | 550 451 | 574 725 | 580 139 | 584 604 | 587 918 | 595 721 |
| Kohustised kokku | 547 794 | 547 431 | 565 420 | 564 211 | 563 935 | 562 000 | 579 897 |
| Omakapital | 22 072 | 3 020 | 9 305 | 15 928 | 20 669 | 25 918 | 15 824 |
| Kasumimarginaal | 84,0 % | -22,7 % | -21,6 % | -15,4 % | -19,0 % | 42,6 % | 33,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 228 141 € · 40,0 %
- Põhivara 341 725 € · 60,0 %
- Lühiajalised kohustised 1 794 € · 0,3 %
- Pikaajalised kohustised 546 000 € · 95,8 %
- Omakapital 22 072 € · 3,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 127,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 96,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 60,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 076 € | 1 201 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 011 € | 1 131 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 280 € | 1 106 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 233 € | 1 126 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 009 € | 1 126 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 009 € | 1 126 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 214 € | 1 046 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 208 € | 1 192 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 359 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 400 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 111,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 770 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemSõrve mnt 41, Salme alevik, 93201
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
14.09.2023Muutmiskanne Ä 50027193 / 9
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50027193 / 8
-
11.01.2023Muutmiskanne Ä 50027193 / 7
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50027193 / 6
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 50027193 / 5
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 50027193 / 4
-
06.07.2016Muutmiskanne Ä 50027193 / 3
-
21.06.2016Ümberkujundamiskanne Ä 50027193 / 2
-
04.04.2016Esmakanne Ä 50027193
-
31.03.2016Esmakanne Ä 50027193 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 03.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 13.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 23.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 03.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 14.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 05.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |