OÜ RONANSON
Registrisse kantud 14026569OÜ RONANSON (registrikood 14026569) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Pastaku küla, tegevusala reklaamiagentuurid (EMTAK 73111). Ettevõtte ainuomanik on Kulvo Pendra. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liige on Kulvo Pendra. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.04.2016 (10 a 6 k) · Petteri, Pastaku küla, 67512
Registriandmed KMKR EE101884361 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101884361
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Reklaamiagentuurid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -0,8 % | 2024: -1,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | – | – | – | – | – | – | 0 |
| Puhaskasum | -494 | -699 | -801 | -10 329 | 94 641 | -8 216 | -11 402 |
| Käibevara | 32 118 | 32 612 | 58 211 | 138 083 | 10 201 | 5 730 | 826 |
| Põhivara | 27 000 | 27 000 | 20 000 | 0 | 220 000 | 95 606 | 72 627 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 59 118 | 59 612 | 78 211 | 138 083 | 230 201 | 101 336 | 73 453 |
| Kohustised kokku | – | 0 | 17 900 | 76 970 | 158 759 | 124 534 | 88 435 |
| Omakapital | 59 118 | 59 612 | 60 311 | 61 113 | 71 442 | -23 198 | -14 982 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 32 118 € · 54,3 %
- Põhivara 27 000 € · 45,7 %
- Omakapital 59 118 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 45,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 50 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kulvo Pendra
- AS Dagöplast Juhatuse liige
- Hiiumaa Ettevõtjate Liit Juhatuse liige
- Snoller OÜ Tegelik kasusaaja
- Jahutavad tarvikud OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Snoller OÜ | 45 % | 2 500 € | 18.12.2023 | 3 155 €2025 |
| Hiiu Meedia OÜ | 4 % | 1 250 € | 13.02.2026 | 344 467 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (2)
-
Snoller OÜ 45 %
-
Hiiu Meedia OÜ 4 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPetteri, Pastaku küla, 67512
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
13.09.2023Muutmiskanne Ä 50027604 / 8
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50027604 / 7
-
27.05.2022Muutmiskanne Ä 50027604 / 6
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50027604 / 5
-
20.12.2017Muutmiskanne Ä 50027604 / 4
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 50027604 / 3
-
28.03.2017Muutmiskanne Ä 50027604 / 2
-
05.04.2016Esmakanne Ä 50027604
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 13.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 19.12.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 05.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 05.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 01.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |