Lanec OÜ
Registrisse kantud 14027497Lanec OÜ (registrikood 14027497) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Mustahamba küla, tegevusala muuseumide ja kogudega seotud tegevus (EMTAK 91211). 2025. aasta müügitulu oli 4 699 eurot ja puhaskasum 1 426 eurot, bilansimaht 5 724 eurot. Ettevõttel on osalus 3 ettevõttes. Juhatuse liige on Marko Koemets. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.04.2016 (10 a 6 k) · Hällimäe, Mustahamba küla, 65175
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muuseumide ja kogudega seotud tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 30,3 % | 2024: -152,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 32,1 % | 2024: -101,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 77,7 % | 2024: 70,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +133,1 % | 2024: −51,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −4,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 699 | 2 016 | 4 129 | 4 991 | 10 369 | 5 995 | 2 155 |
| Puhaskasum | 1 426 | -3 067 | 339 | 123 | 189 | -2 104 | -1 027 |
| Käibevara | 666 | 1 526 | 2 447 | 2 170 | 1 542 | 4 258 | 5 884 |
| Põhivara | 5 058 | 2 740 | 3 639 | 3 577 | 4 081 | 1 227 | 1 655 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 5 724 | 4 266 | 6 086 | 5 747 | 5 623 | 5 485 | 7 539 |
| Kohustised kokku | 1 279 | 1 247 | 0 | 0 | 0 | 50 | – |
| Omakapital | 4 445 | 3 019 | 6 086 | 5 747 | 5 623 | 5 435 | 7 539 |
| Kasumimarginaal | 30,3 % | -152,1 % | 8,2 % | 2,5 % | 1,8 % | -35,1 % | -47,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 666 € · 11,6 %
- Põhivara 5 058 € · 88,4 %
- Pikaajalised kohustised 1 279 € · 22,3 %
- Omakapital 4 445 € · 77,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 22,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 88,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 877 € | 903 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 789 € | 811 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 855 € | 881 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 812 € | 837 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 812 € | 837 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 776 € | 800 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 284 € | 293 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 718 € | 741 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 292 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 301 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 103,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 579 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Marko Koemets
- Mittetulundusühing Side ja Laptopi Muuseum Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (3)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Blue Shock Race Invest OÜ | 0,41 % | 30 € | 16.08.2023 | – |
| VESTIGE VERDANT OÜ | 0,06 % | 5 € | 16.08.2023 | 0 €2023 |
| Pühaste Pruulikoda OÜ Maksuvõlg | 0 % | 1 € | 16.08.2023 | 1 104 411 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (4)
-
Blue Shock Race Invest OÜ 0,41 %
-
VESTIGE VERDANT OÜ 0,06 %
-
Skeem
LEI 894500VF8JLR5IW7SH12
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemHällimäe, Mustahamba küla, 65175
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 2. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Kunst ja meelelahutus (EMTAK 91) 4 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 144 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- VÄLISMINISTEERIUM · maksed 144 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
13.09.2023Muutmiskanne Ä 50027372 / 7
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50027372 / 6
-
28.10.2022Muutmiskanne Ä 50027372 / 5
-
13.11.2019Muutmiskanne Ä 50027372 / 4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50027372 / 3
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 50027372 / 2
-
06.04.2016Esmakanne Ä 50027372
-
01.04.2016Esmakanne Ä 50027372 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 16.02.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 05.02.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 15.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 19.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 04.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 22.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 09.02.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |