Meising OÜ
Registrisse kantud 14027675Meising OÜ (registrikood 14027675) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Raadi alev, tegevusala kinnisvarateenuste vahendusteenus (EMTAK 68311). 2025. aasta müügitulu oli 23 080 eurot ja puhaskasum -7 247 eurot, bilansimaht 22 515 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Katrin Moks. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Katrin Moks. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.04.2016 (10 a 6 k) · Raadimõisa tn 7, Raadi alev, 60534
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -31,4 % | 2024: 22,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -48,3 % | 2024: 31,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 66,6 % | 2024: 70,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,8 | 2024: 1,0 |
| Müügitulu kasv | −26,3 % | 2024: +57,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −3,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 23 080 | 31 332 | 19 880 | 28 175 | 34 060 | 28 141 | 15 655 |
| Puhaskasum | -7 247 | 7 049 | -8 233 | -5 933 | 6 198 | 13 058 | 3 630 |
| Käibevara | 4 921 | 9 545 | 5 257 | 11 743 | 19 070 | 14 111 | 9 235 |
| Põhivara | 17 594 | 21 990 | 23 049 | 27 593 | 30 750 | 32 507 | 1 278 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 22 515 | 31 535 | 28 306 | 39 336 | 49 820 | 46 618 | 10 513 |
| Kohustised kokku | 7 509 | 9 282 | 13 102 | 15 899 | 20 450 | 23 446 | 399 |
| Omakapital | 15 006 | 22 253 | 15 204 | 23 437 | 29 370 | 23 172 | 10 114 |
| Kasumimarginaal | -31,4 % | 22,5 % | -41,4 % | -21,1 % | 18,2 % | 46,4 % | 23,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 921 € · 21,9 %
- Põhivara 17 594 € · 78,1 %
- Lühiajalised kohustised 6 439 € · 28,6 %
- Pikaajalised kohustised 1 070 € · 4,8 %
- Omakapital 15 006 € · 66,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 33,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 78,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 360 € | 389 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 552 € | 389 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 313 € | 342 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 434 € | 249 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 219 € | 249 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 434 € | 249 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 73 € | 83 € | 0 € | 1 |
| I kv 2024 | 291 € | 310 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 120 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 130 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 108,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 249 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Bestown OÜ | 50 % | 1 251 € | 11.06.2024 | 0 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Bestown OÜ 50 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRaadimõisa tn 7, Raadi alev, 60534
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
20.06.2026Muutmiskanne Ä 50027724 / 7
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50027724 / 6
-
16.08.2022Muutmiskanne Ä 50027724 / 5
-
14.01.2022Muutmiskanne Ä 50027724 / 4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50027724 / 3
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 50027724 / 2
-
06.04.2016Esmakanne Ä 50027724
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 07.04.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 26.04.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 23.02.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 24.03.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 03.05.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 03.03.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |