Hingesära OÜ
Registrisse kantud 14027712Hingesära OÜ (registrikood 14027712) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala muud mujal liigitamata tervishoiualad (EMTAK 86992). 2025. aasta müügitulu oli 12 181 eurot ja puhaskasum 1 301 eurot, bilansimaht 27 178 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Gerda Lemke. Juhatuse liige on Gerda Lemke. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.04.2016 (10 a 6 k) · Võimlemise tn 8, Pärnu linn, 80014
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud mujal liigitamata tervishoiualad
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 10,7 % | 2024: 23,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 4,8 % | 2024: 13,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,7 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 331,4 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −16,3 % | 2024: −15,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −11,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 12 181 | 14 559 | 17 171 | 17 273 | 24 522 | 22 131 | 23 228 |
| Puhaskasum | 1 301 | 3 400 | -1 520 | 374 | 5 338 | 6 406 | 3 098 |
| Käibevara | 27 178 | 25 795 | 22 395 | 24 426 | 23 654 | 18 304 | 12 281 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 27 178 | 25 795 | 22 395 | 24 426 | 23 654 | 18 304 | 12 281 |
| Kohustised kokku | 82 | 0 | 0 | 511 | 113 | 101 | 483 |
| Omakapital | 27 096 | 25 795 | 22 395 | 23 915 | 23 541 | 18 203 | 11 798 |
| Kasumimarginaal | 10,7 % | 23,4 % | -8,9 % | 2,2 % | 21,8 % | 28,9 % | 13,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 27 178 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 82 € · 0,3 %
- Omakapital 27 096 € · 99,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 331,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
86992 Muud mujal liigitamata tervishoiualad põhitegevus 11 846 €
-
47121 Muu spetsialiseerimata jaemüük 335 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Gerda Lemke
- Kogemusnõustajad MTÜ Tegelik kasusaaja Likvideerimisel
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVõimlemise tn 8, Pärnu linn, 80014
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 050 | 1 950 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tori Vallavalitsus · maksed 1 050 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
13.09.2023Muutmiskanne Ä 50027729 / 6
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50027729 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50027729 / 4
-
20.12.2017Muutmiskanne Ä 50027729 / 3
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 50027729 / 2
-
07.04.2016Esmakanne Ä 50027729
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 13.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 09.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 03.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 31.05.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 10.05.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 16.04.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 19.05.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |