Server Management OÜ
Registrisse kantud 14034586Server Management OÜ (registrikood 14034586) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Raadi alev, tegevusala arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus (EMTAK 62202). 2025. aasta müügitulu oli 81 243 eurot ja puhaskasum 13 401 eurot, bilansimaht 110 247 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Timo Puistaja. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liige on Timo Puistaja. Maksuvõlg on 1 345,13 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.04.2016 (10 a 5 k) · Melissi tn 3, Raadi alev, 60534
Registriandmed KMKR EE101871691 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101871691
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 16,5 % | 2024: 8,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 14,1 % | 2024: 8,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 86,0 % | 2024: 78,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 11,1 | 2024: 7,3 |
| Müügitulu kasv | −1,6 % | 2024: −12,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +1,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 81 243 | 82 562 | 93 872 | 56 357 | 84 235 | 76 122 | 66 657 |
| Puhaskasum | 13 401 | 6 712 | 44 648 | 2 382 | 21 180 | 4 454 | 4 455 |
| Käibevara | 95 673 | 82 721 | 76 752 | 27 743 | 30 625 | 15 915 | 10 631 |
| Põhivara | 14 574 | 21 606 | 28 641 | 22 783 | 17 294 | 13 526 | 17 617 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 110 247 | 104 327 | 105 393 | 50 526 | 47 919 | 29 441 | 28 248 |
| Kohustised kokku | 15 382 | 22 863 | 30 641 | 8 422 | 10 697 | 13 399 | 16 660 |
| Omakapital | 94 865 | 81 464 | 74 752 | 42 104 | 37 222 | 16 042 | 11 588 |
| Kasumimarginaal | 16,5 % | 8,1 % | 47,6 % | 4,2 % | 25,1 % | 5,9 % | 6,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 95 673 € · 86,8 %
- Põhivara 14 574 € · 13,2 %
- Lühiajalised kohustised 8 594 € · 7,8 %
- Pikaajalised kohustised 6 788 € · 6,2 %
- Omakapital 94 865 € · 86,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 11,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 14,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 13,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
62202 Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus põhitegevus 56 523 €
-
62901 Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused 24 720 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 7 033 € | 1 110 € | 21 692 € | 0 |
| II kv 2026 | 6 774 € | 4 292 € | 19 569 € | 0 |
| I kv 2026 | 4 567 € | 962 € | 21 352 € | 1 |
| IV kv 2025 | 4 701 € | 1 933 € | 18 602 € | 1 |
| III kv 2025 | 5 844 € | 2 916 € | 20 318 € | 1 |
| II kv 2025 | 5 554 € | 2 184 € | 23 278 € | 1 |
| I kv 2025 | 4 707 € | 2 325 € | 16 668 € | 1 |
| IV kv 2024 | 5 043 € | 2 863 € | 22 286 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 344 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 370 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 15,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 32,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 7 231 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 1 345,13 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Timo Puistaja
- TRT OÜ Tegelik kasusaaja
- CYBERTECH Eesti OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| CYBERTECH Eesti OÜ | 60 % | 1 € | 21.02.2024 | 1 550 €2025 |
| TRT OÜ | 50 % | 1 250 € | 01.09.2023 | 11 183 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (2)
-
CYBERTECH Eesti OÜ 60 %
-
TRT OÜ 50 %
Skeem
LEI 984500DD68EBD4B97A37
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMelissi tn 3, Raadi alev, 60534
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 11 050 | 15 454 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tartu Rakenduslik Kolledž · maksed 11 050 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubPilvelahendused jaIT infrastruktuuri teenused Tutvu teenustega Loe meist lähemalt Kliendid ja partnerid Meist Server Management’is töötame klientide parema ja tulemuslikuma ettevõtluse nimel. Meie põhitegevusteks on IT-hooldus ja haldusteenuse pakkumine. Arvutiabi pakume nii ettevõtetele kui ka eraisikutele. Tänases interneti-maailmas saame aru oma vastutusest IT-süsteemide ärilisest kriitilisusest ja anname endast kõik, et Teie süsteemid ning arvutid […]
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.10.2026Tekkis maksuvõlg 1345.13 €
-
11.12.2023Muutmiskanne Ä 50028485 / 9
-
13.09.2023Muutmiskanne Ä 50028485 / 8
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50028485 / 7
-
16.08.2022Muutmiskanne Ä 50028485 / 6
-
27.09.2021Muutmiskanne Ä 50028485 / 5
-
29.09.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50028485 / 4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50028485 / 3
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 50028485 / 2
-
19.04.2016Esmakanne Ä 50028485
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 12.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 09.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 04.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 16.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |