LightUp OÜ
Registrisse kantud 14037716LightUp OÜ (registrikood 14037716) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Haapsalu linn, tegevusala elektriinstallatsioon (EMTAK 4321). 2024. aasta müügitulu oli 7 270 eurot ja puhaskasum -14 115 eurot, bilansimaht 8 778 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Martin Umber. Juhatuse liige on Martin Umber. Maksuvõlg on 1 136,42 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.04.2016 (10 a 5 k) · Männi tn 2, Haapsalu linn, 90509
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 3 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 3 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elektriinstallatsioon
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -194,2 % | 2023: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2023: – |
| Omakapitali osakaal varadest | -201,3 % | 2023: -33,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,3 | 2023: 0,7 |
| Müügitulu kasv | – | 2023: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −38,2 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 7 270 | 0 | 0 | 10 273 | 21 608 | 80 891 |
| Puhaskasum | -14 115 | 0 | 0 | 3 933 | -6 995 | -3 242 |
| Käibevara | 7 346 | 9 340 | 12 940 | 12 940 | 8 529 | 7 916 |
| Põhivara | 1 432 | 1 432 | 1 432 | 1 432 | 1 686 | 2 334 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 8 778 | 10 772 | 14 372 | 14 372 | 10 215 | 10 250 |
| Kohustised kokku | 26 444 | 14 323 | 14 323 | 14 323 | 14 098 | 7 138 |
| Omakapital | -17 666 | -3 551 | 49 | 49 | -3 883 | 3 112 |
| Kasumimarginaal | -194,2 % | – | – | 38,3 % | -32,4 % | -4,0 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 7 346 € · 83,7 %
- Põhivara 1 432 € · 16,3 %
- Lühiajalised kohustised 26 444 € · 301,3 %
- Omakapital -17 666 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 301,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 16,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 2 |
| III kv 2025 | 1 028 € | 1 053 € | 0 € | 2 |
| II kv 2025 | 0 € | 3 € | 0 € | 2 |
| I kv 2025 | 1 686 € | 1 783 € | 0 € | 2 |
| IV kv 2024 | 482 € | 481 € | 0 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 29.09.2026 1 136,42 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
13.09.2023Muutmiskanne Ä 50028031 / 7
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50028031 / 6
-
13.03.2023Muutmiskanne Ä 50028031 / 5
-
23.05.2022Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 50028031 / M5
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50028031 / 4
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 50028031 / 3
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 50028031 / 2
-
25.04.2016Esmakanne Ä 50028031
-
20.04.2016Esmakanne Ä 50028031 / M2
-
12.04.2016Esmakanne Ä 50028031 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 15.12.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 23.09.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 08.01.2024 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 08.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 08.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 08.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |