Modulton OÜ
Registrisse kantud 14038302Modulton OÜ (registrikood 14038302) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Maardu linn, tegevusala muu spetsialiseerimata jaemüük (EMTAK 47121). 2025. aasta müügitulu oli 249 983 eurot ja puhaskasum 10 190 eurot, bilansimaht 170 155 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tõnis Starkopf. Juhatuse liige on Tõnis Starkopf. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 26.04.2016 (10 a 5 k) · Kütte tn 11, Maardu linn, 74112
Registriandmed KMKR EE101902036 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101902036
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu spetsialiseerimata jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 4,1 % | 2024: 19,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 6,1 % | 2024: 25,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,8 % | 2024: 99,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 45,5 | 2024: 103,7 |
| Müügitulu kasv | +25,8 % | 2024: −50,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −9,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 249 983 | 198 640 | 404 855 | 767 110 | 617 870 | 404 895 | 425 975 |
| Puhaskasum | 10 190 | 39 303 | -30 331 | 14 105 | -15 331 | 66 298 | 73 970 |
| Käibevara | 170 155 | 157 748 | 117 436 | 182 420 | 146 438 | 299 507 | 230 718 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 188 | 509 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 170 155 | 157 748 | 117 436 | 182 420 | 146 438 | 299 695 | 231 227 |
| Kohustised kokku | 3 738 | 1 521 | 512 | 35 165 | 13 288 | 6 214 | 4 044 |
| Omakapital | 166 417 | 156 227 | 116 924 | 147 255 | 133 150 | 293 481 | 227 183 |
| Kasumimarginaal | 4,1 % | 19,8 % | -7,5 % | 1,8 % | -2,5 % | 16,4 % | 17,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 170 155 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 3 738 € · 2,2 %
- Omakapital 166 417 € · 97,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 45,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 2,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 10 199 € | 0 € | 77 635 € | 0 |
| II kv 2026 | 11 653 € | 0 € | 117 685 € | 0 |
| I kv 2026 | 2 633 € | 0 € | 33 285 € | 0 |
| IV kv 2025 | 23 644 € | 0 € | 174 560 € | 0 |
| III kv 2025 | 4 961 € | 0 € | 68 498 € | 0 |
| II kv 2025 | 12 895 € | 347 € | 148 015 € | 0 |
| I kv 2025 | 8 657 € | 347 € | 63 180 € | 0 |
| IV kv 2024 | 7 077 € | 519 € | 42 595 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 400 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 13,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 25 878 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 17 334 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Tallinna Tehnikaülikool · maksed 11 407 €
- Setomaa Vallavalitsus · maksed 5 927 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
13.09.2023Muutmiskanne Ä 50028851 / 6
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50028851 / 5
-
29.10.2018Muutmiskanne Ä 50028851 / 4
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50028851 / 3
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 50028851 / 2
-
26.04.2016Esmakanne Ä 50028851
-
25.04.2016Esmakanne Ä 50028851 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 27.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 09.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 01.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 08.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |