Küta OÜ
Registrisse kantud 14040902Küta OÜ (registrikood 14040902) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Ulvi küla, tegevusala kinnisvarateenuste vahendusteenus (EMTAK 68311). 2025. aasta müügitulu oli 10 200 eurot ja puhaskasum 5 871 eurot, bilansimaht 38 586 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mirko Tooming. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Mirko Tooming. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.04.2016 (10 a 5 k) · Laekannu tee 6, Ulvi küla, 42102
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 57,6 % | 2024: 4,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 68,4 % | 2024: 3,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 22,3 % | 2024: 8,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 8,7 |
| Müügitulu kasv | +401,0 % | 2024: −33,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +86,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 10 200 | 2 036 | 3 043 | 2 625 | 1 000 | 450 | 1 000 |
| Puhaskasum | 5 871 | 94 | 72 | -869 | 694 | 6 | 301 |
| Käibevara | 7 086 | 3 067 | 2 943 | 2 822 | 3 430 | 2 736 | 2 880 |
| Põhivara | 31 500 | 30 000 | 30 000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 38 586 | 33 067 | 32 943 | 2 822 | 3 430 | 2 736 | 2 880 |
| Kohustised kokku | 30 000 | 30 352 | 30 321 | 272 | 10 | 10 | 160 |
| Omakapital | 8 586 | 2 715 | 2 622 | 2 550 | 3 420 | 2 726 | 2 720 |
| Kasumimarginaal | 57,6 % | 4,6 % | 2,4 % | -33,1 % | 69,4 % | 1,3 % | 30,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 7 086 € · 18,4 %
- Põhivara 31 500 € · 81,6 %
- Pikaajalised kohustised 30 000 € · 77,7 %
- Omakapital 8 586 € · 22,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 77,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 81,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Mirko Tooming
- osaühing Flore Keemia Tegelik kasusaaja
- TOSCH OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| osaühing Flore Keemia | 50 % | 1 278 € | 01.09.2023 | 66 382 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
13.09.2023Muutmiskanne Ä 50029212 / 5
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50029212 / 4
-
25.05.2018Muutmiskanne Ä 50029212 / 3
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50029212 / 2
-
29.04.2016Esmakanne Ä 50029212
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 27.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 15.04.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 10.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 04.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 05.02.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |