Wolt Eesti OÜ
Registrisse kantud 14044231Wolt Eesti OÜ (registrikood 14044231) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused (EMTAK 82991). 2024. aasta müügitulu oli 8 417 819 eurot ja puhaskasum -91 290 eurot, bilansimaht 3 976 786 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Wolt Oy. Juhatuse liikmed on Jani Johannes Salovaara, Jarno Kalevi Siivola, Mantas Lomsargis. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.05.2016 (10 a 5 k) · Maakri tn 23a, Tallinn, 10145
Registriandmed KMKR EE101891244 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101891244
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -1,1 % | 2023: 2,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -7,9 % | 2023: 20,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 29,1 % | 2023: 20,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,3 | 2023: 1,0 |
| Müügitulu kasv | +19,2 % | 2023: +4,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +20,9 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 8 417 819 | 7 064 068 | 6 779 611 | 19 018 266 | 4 616 819 | 3 254 468 |
| Puhaskasum | -91 290 | 171 492 | 174 729 | 185 217 | 108 703 | 85 237 |
| Käibevara | 3 532 086 | 3 117 728 | 2 851 273 | 3 068 901 | 1 758 921 | 1 120 316 |
| Põhivara | 444 700 | 975 570 | 41 728 | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 976 786 | 4 093 298 | 2 893 001 | 3 068 901 | 1 758 921 | 1 120 316 |
| Kohustised kokku | 2 819 467 | 3 261 248 | 2 232 443 | 2 583 072 | 1 458 309 | 928 406 |
| Omakapital | 1 157 319 | 832 050 | 660 558 | 485 829 | 300 612 | 191 910 |
| Kasumimarginaal | -1,1 % | 2,4 % | 2,6 % | 1,0 % | 2,4 % | 2,6 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 532 086 € · 88,8 %
- Põhivara 444 700 € · 11,2 %
- Lühiajalised kohustised 2 819 467 € · 70,9 %
- Omakapital 1 157 319 € · 29,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 70,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 11,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 481 058 € | 974 053 € | 9 405 701 € | 6116 |
| II kv 2026 | 2 316 419 € | 858 215 € | 9 384 313 € | 5968 |
| I kv 2026 | 2 575 222 € | 1 113 518 € | 9 233 074 € | 5441 |
| IV kv 2025 | 2 193 579 € | 873 510 € | 8 870 841 € | 4767 |
| III kv 2025 | 1 948 984 € | 681 090 € | 8 603 823 € | 3869 |
| II kv 2025 | 1 862 489 € | 670 205 € | 8 737 618 € | 3402 |
| I kv 2025 | 2 146 905 € | 879 346 € | 8 494 369 € | 3498 |
| IV kv 2024 | 1 823 666 € | 703 774 € | 7 903 037 € | 3521 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 827 019 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 324 684 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 39,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 26,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 135 234 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 102 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Tony Xu
- Wolt Services Eesti OÜ Tegelik kasusaaja
- Wolt Development Eesti OÜ Tegelik kasusaaja
-
Jani Johannes Salovaara
- Wolt Development Eesti OÜ Juhatuse liige
-
Wolt Oy
- Wolt Development Eesti OÜ Osanik
-
Jarno Kalevi Siivola
- Wolt Development Eesti OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 82) 8 417 819 €
- 7. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 82) 5 tk
- 47. Suurimad juhatused · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 82) 3 tk
- 47. Kõige pikema staažiga juhatused · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 82) 2,9 a
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | – | 12 296 |
| Müük avalikule sektorile | 14 211 | 15 409 |
| Toetused kokku | 0 | 12 296 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Kunstiakadeemia · maksed 4 154 €
- Registrite ja Infosüsteemide Keskus · maksed 4 093 €
- Tallinna Pelgulinna Riigigümnaasium · maksed 2 635 €
- Tartu Ülikool · maksed 1 117 €
- Sotsiaalkindlustusamet · maksed 1 114 €
- Riigi Info- ja Kommunikatsioonitehnoloogia Keskus · maksed 503 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
16.07.2025Muutmiskanne Ä 50029575 / 15
-
14.02.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50029575 / 14
-
30.11.2023Muutmiskanne Ä 50029575 / 13
-
29.11.2023Muutmiskanne Ä 50029575 / M5
-
14.09.2023Muutmiskanne Ä 50029575 / 12
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50029575 / 11
-
30.05.2022Muutmiskanne Ä 50029575 / 10
-
24.09.2020Muutmiskanne Ä 50029575 / 9
-
24.09.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50029575 / 8
-
20.09.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50029575 / M3
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50029575 / 7
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 50029575 / 6
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 14.07.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 31.12.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 28.12.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 22.11.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 02.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |