Future Assets OÜ
Registrisse kantud 14044892Future Assets OÜ (registrikood 14044892) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Valingu küla, tegevusala muud mujal liigitamata eriehitustööd (EMTAK 4399). 2025. aasta müügitulu oli 56 814 eurot ja puhaskasum -24 029 eurot, bilansimaht 281 542 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jano Järvelaid. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liige on Jano Järvelaid. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.05.2016 (10 a 5 k) · Suurekivi tee 27, Valingu küla, 76615
Registriandmed KMKR EE102010710 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102010710
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -42,3 % | 2024: 11,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -18,3 % | 2024: 4,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 46,6 % | 2024: 69,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 7,7 | 2024: 9,6 |
| Müügitulu kasv | −7,8 % | 2024: +8,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +2,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 56 814 | 61 646 | 56 894 | 52 185 | 29 129 | 50 898 | 10 325 |
| Puhaskasum | -24 029 | 6 864 | 5 163 | 14 926 | 2 180 | 30 087 | -7 138 |
| Käibevara | 31 459 | 35 279 | 28 443 | 337 | 153 134 | 147 710 | 22 151 |
| Põhivara | 250 083 | 187 614 | 188 935 | 209 476 | 33 718 | 27 685 | 26 227 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 281 542 | 222 893 | 217 378 | 209 813 | 186 852 | 175 395 | 48 378 |
| Kohustised kokku | 150 385 | 67 707 | 69 057 | 142 720 | 134 685 | 125 408 | 28 478 |
| Omakapital | 131 157 | 155 186 | 148 321 | 67 093 | 52 167 | 49 987 | 19 900 |
| Kasumimarginaal | -42,3 % | 11,1 % | 9,1 % | 28,6 % | 7,5 % | 59,1 % | -69,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 31 459 € · 11,2 %
- Põhivara 250 083 € · 88,8 %
- Lühiajalised kohustised 4 095 € · 1,5 %
- Pikaajalised kohustised 146 290 € · 52,0 %
- Omakapital 131 157 € · 46,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 7,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 53,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 88,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
4399 Muud mujal liigitamata eriehitustööd põhitegevus 42 458 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 11 557 €
-
9699 Muu mujal liigitamata teenindus 2 189 €
-
69202 Raamatupidamine, maksualane nõustamine 374 €
-
68329 Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused 236 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 257 € | 140 € | 8 099 € | 0 |
| II kv 2026 | 794 € | 140 € | 7 421 € | 0 |
| I kv 2026 | 312 € | 140 € | 2 315 € | 0 |
| IV kv 2025 | 537 € | 140 € | 15 830 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 140 € | 8 560 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 140 € | 27 033 € | 0 |
| I kv 2025 | 95 € | 2 € | 11 754 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 353 € | 182 € | 13 048 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 419 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 47 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 11,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 15,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 700 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Jano Järvelaid
- Kivitaguse OÜ Juhatuse liige
- Kaks Apelsini MTÜ Juhatuse liige
- KA Adventures OÜ Tegelik kasusaaja
- Soreli OÜ Juhatuse liige
- Sunce OÜ Juhatuse liige
- Saney OÜ Juhatuse liige
- Sinun OÜ Juhatuse liige
- Soari OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Kivitaguse OÜ | 70 % | 1 750 € | 01.09.2023 | 291 861 €2025 |
| SMI Group OÜ | 5 % | 600 € | 02.09.2023 | 1 132 394 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (12)
-
Kivitaguse OÜ 70 %
-
SMI Group OÜ 5 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemSuurekivi tee 27, Valingu küla, 76615
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 12. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Ehitus (EMTAK 43) 12 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
08.01.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50029641 / 6
-
13.09.2023Muutmiskanne Ä 50029641 / 5
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50029641 / 4
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50029641 / 3
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 50029641 / 2
-
06.05.2016Esmakanne Ä 50029641
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 05.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 02.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 04.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |