Hakk Software OÜ
Registrisse kantud 14046833Hakk Software OÜ (registrikood 14046833) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 62 606 eurot ja puhaskasum 262 078 eurot, bilansimaht 1 515 561 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Rune Tevasvold Aune. Ettevõttel on osalus 3 ettevõttes. Juhatuse liige on Rune Tevasvold Aune. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.05.2016 (10 a 5 k) · Lasnamäe tn 4a, Tallinn, 11412
Registriandmed KMKR EE101981934 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101981934
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 418,6 % | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 17,3 % | 2024: -10,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −18,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 62 606 | 0 | 0 | 0 | 34 018 | 177 353 | 202 729 |
| Puhaskasum | 262 078 | -128 474 | 108 783 | 145 815 | 166 155 | 410 521 | 226 790 |
| Käibevara | 1 492 318 | 1 115 064 | 1 263 908 | 1 207 201 | 1 063 637 | 907 892 | 503 985 |
| Põhivara | 23 243 | 158 419 | 138 049 | 85 973 | 83 723 | 74 947 | 68 102 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 515 561 | 1 273 483 | 1 401 957 | 1 293 174 | 1 147 360 | 982 839 | 572 087 |
| Kohustised kokku | – | – | – | – | 0 | 1 634 | 1 403 |
| Omakapital | 1 515 561 | 1 273 483 | 1 401 957 | 1 293 174 | 1 147 360 | 981 205 | 570 684 |
| Kasumimarginaal | 418,6 % | – | – | – | 488,4 % | 231,5 % | 111,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 492 318 € · 98,5 %
- Põhivara 23 243 € · 1,5 %
- Omakapital 1 515 561 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 1,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 661 € | 2 758 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 774 € | 1 839 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 2 661 € | 2 758 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 2 661 € | 2 758 € | 24 870 € | 0 |
| III kv 2025 | 2 661 € | 2 758 € | 24 983 € | 0 |
| II kv 2025 | 2 459 € | 2 552 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 1 445 € | 1 505 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 2 041 € | 2 129 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 887 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 919 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 103,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Rune Tevasvold Aune
- Hakk Property OÜ Tegelik kasusaaja
- Hakk Games OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (3)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Hakk Games OÜ | 100 % | 20 000 € | 02.09.2023 | 1 557 €2025 |
| Hakk Property OÜ | 87,21 % | 2 250 € | 01.09.2023 | 16 289 €2025 |
| Xolo OÜ | 0,34 % | 298 € | 25.04.2023 | 8 698 254 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (5)
-
Hakk Games OÜ 100 %
-
Hakk Property OÜ 87,21 %
-
Xolo OÜ 0,34 %
Skeem
LEI 254900Y8JTFO1SSL9E25
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
14.09.2023Muutmiskanne Ä 50029861 / 9
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50029861 / 8
-
19.08.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50029861 / 7
-
06.05.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50029861 / 6
-
30.06.2018Muutmiskanne Ä 50029861 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50029861 / 4
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 50029861 / 3
-
19.09.2017Muutmiskanne Ä 50029861 / 2
-
11.05.2016Esmakanne Ä 50029861
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 27.05.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 25.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 19.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 14.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 15.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |