VagMar OÜ
Registrisse kantud 14048571VagMar OÜ (registrikood 14048571) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala muud mujal liigitamata eriehitustööd (EMTAK 4399). 2023. aasta müügitulu oli 323 563 eurot ja puhaskasum -55 923 eurot, bilansimaht 122 796 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Märt Vaglakes. Juhatuse liige on Märt Vaglakes. Maksuvõlg on 2 098,24 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.05.2016 (10 a 5 k) · Tähe tn 131f, Tartu linn, 50107
Registriandmed KMKR EE101889447 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101889447
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | -17,3 % | 2022: 12,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -88,7 % | 2022: 39,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 51,3 % | 2022: 75,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,1 | 2022: 3,6 |
| Müügitulu kasv | −14,8 % | 2022: +67,7 % |
| Näitaja, € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 323 563 | 379 791 | 226 460 | 395 540 | 482 542 |
| Puhaskasum | -55 923 | 47 301 | 23 122 | -9 313 | 1 920 |
| Käibevara | 65 881 | 121 421 | 68 919 | 56 575 | 75 953 |
| Põhivara | 56 915 | 36 984 | 39 639 | 35 061 | 10 199 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 122 796 | 158 405 | 108 558 | 91 636 | 86 152 |
| Kohustised kokku | 59 760 | 39 447 | 36 732 | 42 931 | 30 635 |
| Omakapital | 63 036 | 118 958 | 71 826 | 48 705 | 55 517 |
| Kasumimarginaal | -17,3 % | 12,5 % | 10,2 % | -2,4 % | 0,4 % |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 65 881 € · 53,7 %
- Põhivara 56 915 € · 46,3 %
- Lühiajalised kohustised 57 974 € · 47,2 %
- Pikaajalised kohustised 1 786 € · 1,5 %
- Omakapital 63 036 € · 51,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 48,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 46,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 10 636 € | 6 798 € | 21 697 € | 4 |
| II kv 2026 | 10 547 € | 5 231 € | 61 207 € | 4 |
| I kv 2026 | 19 010 € | 19 406 € | 9 015 € | 4 |
| IV kv 2025 | 20 238 € | 20 148 € | 37 129 € | 6 |
| III kv 2025 | 17 576 € | 18 435 € | 0 € | 8 |
| II kv 2025 | 16 316 € | 13 869 € | 20 271 € | 7 |
| I kv 2025 | 22 714 € | 15 519 € | 48 991 € | 4 |
| IV kv 2024 | 18 607 € | 19 506 € | 17 546 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 545 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 266 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 63,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 49,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 7 232 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 089 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 29.09.2026 2 098,24 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
26.02.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50030068 / 12
-
28.02.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50030068 / 11
-
14.09.2023Muutmiskanne Ä 50030068 / 10
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50030068 / 9
-
08.06.2020Muutmiskanne Ä 50030068 / 8
-
26.03.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50030068 / 7
-
12.02.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50030068 / 6
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50030068 / 5
-
22.12.2017Muutmiskanne Ä 50030068 / 4
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 50030068 / 3
-
22.11.2016Muutmiskanne Ä 50030068 / 2
-
17.11.2016Muutmiskanne Ä 50030068 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 18.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 02.08.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 08.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |