OÜ Trind Ventures
Registrisse kantud 14052806OÜ Trind Ventures (registrikood 14052806) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala fondide valitsemine (EMTAK 66301). 2025. aasta müügitulu oli 1 475 156 eurot ja puhaskasum 67 747 eurot, bilansimaht 638 689 eurot. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liikmed on Ivar Siimar, Joel Aasmäe, Kimmo Eero Irpola. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.05.2016 (10 a 4 k) · Tatari tn 64, Tallinn, 10134
Registriandmed KMKR EE102185946 · osakapital 25 200 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102185946
- Osakapital
- 25 200 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Fondide valitsemine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 4,6 % | 2024: 6,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 18,5 % | 2024: 35,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 57,2 % | 2024: 50,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,3 | 2024: 2,0 |
| Müügitulu kasv | −2,4 % | 2024: +0,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +21,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 475 156 | 1 510 806 | 1 499 486 | 835 871 | 563 000 | 563 000 | 596 000 |
| Puhaskasum | 67 747 | 104 956 | 175 169 | -55 900 | 16 907 | 75 944 | 72 295 |
| Käibevara | 628 203 | 574 373 | 361 233 | 206 022 | 318 168 | 290 529 | 207 345 |
| Põhivara | 10 486 | 14 431 | 16 570 | 20 423 | 9 355 | 11 876 | 14 397 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 638 689 | 588 804 | 377 803 | 226 445 | 327 523 | 302 405 | 221 742 |
| Kohustised kokku | 273 307 | 291 169 | 185 124 | 209 735 | 47 713 | 39 502 | 34 783 |
| Omakapital | 365 382 | 297 635 | 192 679 | 16 710 | 279 810 | 262 903 | 186 959 |
| Kasumimarginaal | 4,6 % | 6,9 % | 11,7 % | -6,7 % | 3,0 % | 13,5 % | 12,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 628 203 € · 98,4 %
- Põhivara 10 486 € · 1,6 %
- Lühiajalised kohustised 273 307 € · 42,8 %
- Omakapital 365 382 € · 57,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 42,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 1,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 55 380 € | 62 516 € | 699 € | 6 |
| II kv 2026 | 55 128 € | 61 510 € | 1 161 € | 6 |
| I kv 2026 | 65 613 € | 69 991 € | 8 553 € | 6 |
| IV kv 2025 | 63 745 € | 63 846 € | 15 957 € | 6 |
| III kv 2025 | 54 244 € | 58 947 € | 647 € | 6 |
| II kv 2025 | 53 342 € | 57 337 € | 608 € | 5 |
| I kv 2025 | 59 008 € | 63 645 € | 657 € | 6 |
| IV kv 2024 | 50 923 € | 53 349 € | 683 € | 6 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 18 460 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 20 839 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 112,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 7 922,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 233 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 6 679 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Taavi Lepmets
- SoftComply OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Trind SAF I Juhatuse liige
- SoftComply Consulting OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Trind Investments Juhatuse liige
- Trind Carried Interest Partners II OÜ Juhatuse liige
- Osaühing Focus Consulting Osanik
- Trind Carried Interest Partners OÜ Juhatuse liige
-
Ivar Siimar
- OÜ Trind SAF I Juhatuse liige
- CGI PROJECT OÜ Osanik
- TerraUV OÜ Tegelik kasusaaja
- Trind Carried Interest Partners OÜ Juhatuse liige
- UV Green OÜ Juhatuse liige
- SIBO Invest OÜ Tegelik kasusaaja Likvideerimisel
- Trind Carried Interest Partners II OÜ Juhatuse liige
- Ubiquitous Ventures OÜ Juhatuse liige
-
Joel Aasmäe
- OÜ Trind SAF I Juhatuse liige
- Trind Carried Interest Partners II OÜ Juhatuse liige
- Trind Ventures GP II OÜ Juhatuse liige
- OÜ Trind Investments Osanik
- Osaühing Neravus Juhatuse liige
- Trind Carried Interest Partners OÜ Juhatuse liige
- Abventure OÜ Osanik
- Usaldusfond Trind Ventures Fund II Tegelik kasusaaja
-
Kimmo Eero Irpola
- OÜ Trind Investments Osanik
-
Reima Jysky Petteri Linnanvirta
- Trind Carried Interest Partners II OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Trind Ventures GP II OÜ | 100 % | 2 500 € | 01.09.2023 | – |
| Usaldusfond Trind Ventures Fund I | – | – | 27.09.2017 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (11)
-
Trind Ventures GP II OÜ 100 %
-
-
OÜ InToRingy 20,57 %
-
Upgr8 OÜ 100 %
-
-
Yaga OÜ 6,79 %
-
-
-
-
eAgronom OÜ 3,29 %
-
eAgronom Africa OÜ 100 %
-
-
Fractory Solutions OÜ 8,72 %
-
SPEAKLY OÜ 10,05 %
-
Vumonic Datalabs OÜ 9,45 %
-
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 4. Suurimad juhatused · Finants ja kindlustus (EMTAK 66) 5 tk
- 5. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Finants ja kindlustus (EMTAK 66) 6 tk
- 14. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Finants ja kindlustus (EMTAK 66) 20,9 %
- 15. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Finants ja kindlustus (EMTAK 66) 184 395 €
- 18. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Finants ja kindlustus (EMTAK 66) 2,4 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 2 413 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA · maksed 2 413 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
05.08.2025Muutmiskanne Ä 50030515 / 10
-
22.07.2025Muutmiskanne Ä 50030515 / M2
-
14.09.2023Muutmiskanne Ä 50030515 / 9
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50030515 / 8
-
27.02.2023Muutmiskanne Ä 50030515 / 7
-
21.11.2022Muutmiskanne Ä 50030515 / 6
-
30.09.2022Muutmiskanne Ä 50030515 / 5
-
09.01.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50030515 / 4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50030515 / 3
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 50030515 / 2
-
19.05.2016Esmakanne Ä 50030515
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 10.08.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 20.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 11.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.09.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 06.09.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 26.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |